niedziela, 14 czerwca 2015

Nowy cykl Marsa - 14 czerwca 2015

cykl Marsa photo Tereza VlckovaDzisiaj (14.06.15) Mars o 17:56 utworzy koniunkcję ze Słońcem co zapoczątkuje nowy dwuletni marsowy cykl. Cykl Marsa wiąże się z działaniem i radzeniem sobie ze światem, ze stawaniem za sobą i walką o swoje. Zobacz co udało Ci się zrealizować przez ostatnie dwa lata i doceń się za to!
Cykl, który mija zaczął się 18 kwietnia 2013, wtedy mogły się już pojawić pierwsze impulsy nowych działań, które prawdopodobnie nabrały formy w ciągu pierwszych paru miesięcy. Domykając stary cykl warto wyrazić wdzięczność do siebie za ten okres, zauważyć jak bardzo przez ten czas zmieniło się nasze działania w świecie, to czego się nauczyliśmy i co zrealizowaliśmy. Jednocześnie warto otworzyć się na nowy cykl, na nowe impulsy do działania i nowe projekty. Być może podobnie jak ja, czuliście już podskórnie, że czas tego co było się powoli kończy i nadchodzi czas na nowe? Być może czuliście się ostatnio na „pustym biegu”, czekając na coś i pragnąc jakiejś odmiany? 

Retrogradacja Merkurego, która się niedawno zakończyła mogła umacniać to odczucie. Zobaczcie co nam przyniesie ten czas, jakie pojawią się pomysły, co się wydarzy, jakie symbole i znaki od świata otrzymacie dzisiaj? Mars zaczyna nowy cykl spotykając się ze Słońcem, które w astrologii oznacza m.in. świadomość. W nasze działania może więc w tym czasie zostać wniesione więcej świadomości, mocniej poczujemy co chcemy robić, a czego nie chcemy, zobaczymy światełko do którego chcemy zmierzać. Oczywiście warto temu poświęcić uwagę i przede wszystkim zauważyć to co się pojawi, bo czasem kosmos mówi do nas bardzo dosłownie, a czasem jedynie symbolicznie, czasem nowe uderza nagłymi wydarzeniami, a innym razem pojawia się jako wizja, „szalony” pomysł lub sen.
Koniunkcja Marsa ze Słońcem będzie pobrzmiewać również w zbliżających się wydarzeniach: będzie uaktywniona podczas Nowiu w Bliźniętach (16.06), a nawet podczas letniego Przesilenia (21.06). Wydarzenia te, a zwłaszcza Nów, mogą uaktywnić jej działanie i dodatkowo zainicjować nowy czas. O nowiu przeczytacie w kolejnym poście na blogu, a także na facebooku. O Przesileniu również wkrótce.

Wszystkiego dobrego życzę Wam w tym marsowym czasie i niech się dzieje! :)


Chcesz dostawać informację o wszystkich astro-wydarzeniach na maila? Zapisz się do darmowego newslettera!  Zapisy pod tym linkiem


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza