Osobisty Astrokalendarz


Osobisty Astrokalendarz to nie tyle prognoza astrologiczna, co astrologiczne narzędzie rozwoju osobistego, wspierające w dostrojeniu się dynamiki naszych osobistych cykli. Szczegółowo opisuje poszczególne okresy w roku wraz ze wskazówkami jak z nich najlepiej skorzystać. Praca ta oparta jest o dokładną datę urodzenia z godziną i miejscem. Im dokładniejsza godzina tym dokładniejszy Astrokalendarz! 

Dzięki Astrokalendarzowi możesz zaplanować rok tak by zawsze wykorzystywać możliwości jakie niesie dany czas, zamiast działać mu wbrew. Opisy pozycji Saturna i Jowisza pozwolą Ci określić najważniejsze wyzwania i cele nadchodzącego roku, oraz dziedziny, w których los będzie Ci sprzyjał. Natomiast informacje o retrogradacjach Merkurego, Wenus i Marsa dadzą Ci wgląd w to jakie sfery Twojego życia i tematy będzie weryfikować dana retrogradacja i na co być szczególnie czujnym :)Astrokalendarz zawiera:
- opis Twojego osobistego cyklu słonecznego, pokazujący jak w ciągu roku zmienia się Twoja energia i kiedy Słońce sprzyja konkretnym sferom Twojego życia
- opis Twoich osobistych cykli związanych z Merkurym, Wenus i Marsem, uzupełniających cykl słoneczny informacjami o tym rozwoju intelektualnym, relacyjnym i tym związanym z realizowaniem swoich celów, a także pokazującym w kiedy planety w danej sferze będą nam sprzyjać, a kiedy będą nam przynosić wyzwania
- opis najważniejszych trendów rozwojowych w tym roku opartych o cykle Jowisza i Saturna, czyli najważniejsze wyzwania i możliwości tego roku wraz z propozycjami pracy własnej
- szczegółowe opisy poszczególnych retrogradacji Merkurego w roku 2022, pokazujące jakie sfery Twojego horoskopu, czyli jakie sfery życia i tematy będą weryfikowane przez kolejne retrogradacje i na co najlepiej w tym czasie uważać
- Astrokalendarz jest w formie tabeli (patrz poniżej przykładowy Astrokalendarz), dającej wgląd we wszystkie opisywane cykle dziejące się w tym samym czasie, a nie zbiorczej i upraszczającej syntezy. Jest to więc narzędzie do własnej pracy rozwojowej, uczące tego jak poszczególne cykle odczuwamy w życiu, a nie po prostu „prognoza” czy „wróżba” na rok 2022.

Astrokalendarz nie zawiera:
- wróżb, proroctw, sugestii, że oto spotkasz bruneta lub wręcz przeciwnie go stracisz… Zgodnie z podejściem rozwojowym pokazuję jakie możliwości daje dany czas, jakie są wyzwania i jak można najlepiej z niego skorzystać, ale to co Ty z tymi możliwościami zrobisz to już od Ciebie zależy
- odpowiedzi na konkretne pytania, typu: czy to dobry czas na sprzedanie domu lub na rozwód – takie pytania wykraczają poza zakres tego opracowania i wymagają indywidualnej sesji astrologicznej, a często nawet bardziej sesji tarota
- gładkich opracowań w stylu „horoskop na rok dla Strzelca”, profesjonalna astrologia jest złożoną dziedziną, wiele czynników działa na nas jednocześnie tworząc wielowymiarowy, ale bardzo złożony obraz, a Astrokalendarz, mimo, że skupia się tylko na części tych czynników, wprowadza nas w ten złożony obraz dając dużo informacji, ale też wymagając pewnego wysiłku przy ich przyswajaniu, mimo, że jak zwykle piszę prostym językiem, a wszystkie trudniejsze pojęcia objaśniam we wstępie.


Można zamówić Astrokalendarz dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.
Upewnij się jednak, że znasz właściwą godzinę urodzenia obdarowywanego.

Cena: 270 zł  za Astrokalendarz na cały rok (ok. 20 stron tekstu w tabeli)
Jeśli szukasz czegoś tańszego, zobacz poniżej opis skróconych wersji Astrokalendarza. 

Można zamówić Astrokalendarz na 12 miesięcy licząc od dowolnego miesiąca.

Zamówienia proszę wysyłać na maila: astrologiapelni@gmail.com, podając potrzebne informacje - data, godzina, miejsce urodzenia. 


Gotowy kalendarz wysyłam mailem w postaci pliku pdf. Standardowy czas wykonania to 14 dni (wersja skrócona może być gotowa nieco szybciej), ale przy dużej ilości zleceń (zwłaszcza w okresie przedświątecznym) może się wydłużyć, o czym będę informować.


Uwaga: do sporządzenia Astrokalendarza konieczna jest znajomość godziny urodzenia!

W przypadku zamówienia na prezent upewnij się, że znasz godzinę, a także że osoba, dla której zamawiasz jest zainteresowana tego typu opracowaniem - Astrokalendarz to nie tyle tekst, który można sobie przeczytać ku rozrywce, jak gazetowy horoskop, a narzędzie pracy wewnętrznej wymagające od użytkownika nieco zaangażowania ;) Prostsze w odbiorze są skrócone wersje Astrokalendarza (poniżej), choć i one nie są w formie typowych horoskopów i wymagają zrozumienia pojęć takich jak domy horoskopowe (wszystko co potrzebne opisane jest we wstępie). 

Skrócone wersje Osobistego Astrokalendarza


Jeżeli chcesz poznać tylko najważniejsze wyzwanie, cele i możliwości nadchodzącego roku oparte na opisie pozycji Jowisza i Saturna, albo szukasz nieco tańszej wersji prezentu istnieje również opcja zamówienia krótszego opracowania: "Szanse i wyzwania roku" za 150zł. Opracowanie takie zawiera tylko opis pozycji Jowisza i Saturna - ok 2 strony tekstu za to zazwyczaj obejmuje sporo większy okres niż rok, ponieważ sam Saturn przebywa w jednym domu ok 2/3 lata. Z tym, że zależnie od osoby, może to być okres który już się kończy, lub który dopiero się zaczyna. Pełna wersja Astrokalendarza również zawiera opisy Jowisza i Saturna obejmujące parę lat. 


Uwaga: Astrokalendarz to dużo więcej niż popularne horoskopy (przede wszystkim w odróżnieniu od nich jest oparty na profesjonalnej astrologii), ale nie zastępuje pełnej prognozy astrologicznej. 

Dlaczego astrokalendarz a nie horoskop?

Powszechnie przyjęło się używanie słowa horoskop na określenie praktycznie wszystkiego co robi astrolog (a także co gorsza numerolog, tarocista, wróżbita….) Jeśli jednak poprosicie znajomego astrologa o horoskop, to nie zdziwcie się, gdy dostaniecie tylko kółko z różnymi dziwnymi znaczkami :) Horoskop bowiem to tylko obraz nieba, wraz z położeniem planet, w określonym czasie. Horoskop obliczony na moment czyichś narodzin to horoskop urodzeniowy. Cała praca, którą wykonuje astrolog to interpretacja horoskopu lub sporządzanie prognozy w oparciu o horoskop.
W powszechnym rozumieniu słowo „horoskop” oznacza także po prostu „wróżbę”, a to jest dalekie od tego co robię. 

Przykładowy Astrokalendarz - fragment
(dane i granice czasowe fikcyjne)


Planeta w domu
Okres
Opis
Jowisz w X domu
11.10.12 – 3.09.13
Czas sprzyjający sukcesom zawodowym, szybkim postępom w karierze i wsparciu od osób wysoko postawionych. Uważaj jednak, bo możesz się czuć na tyle pewnie i komfortowo w sprawach zawodowych, że zabraknie Ci motywacji do działania i do korzystania ze sprzyjających okazji. Jeżeli chcesz zmienić pracę, wystartować z jakimś projektem, zostać dostrzeżonym i odnieść sukces teraz są ku temu najlepsze okazje więc korzystaj, bo ten czas nie będzie trwał wiecznie! Praca zawodowa, osiąganie celów  będzie Ci sprawiać w tym okresie więcej satysfakcji i przychodzić lekko, choć jednocześnie ważne jest byś czuł, że realizujesz swoje cele, a nie cudze. Twój publiczny wizerunek wywiera teraz świetne wrażenie na ludziach,  a szczególnie na szefach i osobach decyzyjnych, dlatego to jest czas by być aktywnym publicznie, stawać w pierwszym rzędzie i być widocznym. Możesz tez przyciągać różne okazje, zbiegi okoliczności, które pozwolą Ci się wybić.
Wenus w V domu
15.07.13 – 13.08.13
Duża potrzeba zabawy, rozrywki w gronie ludzi, a nawet szaleństw. Może trochę brakować samodyscypliny, natomiast nie zabraknie inwencji twórczej. Sprzyjający czas dla wszelkich działań artystycznych, a także dla miłości! Spontaniczność, autentyczność i dobry humor będą zjednywać Ci ludzi wokół.
Słońce w VII domu
29.07.13 – 5.09.13
Na pierwszy plan wychodzi temat związków i wpływu   wywieranego na nas przez innych ludzi. Partner, bliska osoba lub też ktoś kto stanowi dla nas wyzwanie może pozwolić nam lepiej poznać siebie i własne potrzeby. Pamiętaj, że osoby, które najmocniej na nas oddziałują niczym zwierciadło pokazują nam kawałek prawdy o nas samych. Wyzwaniem tego okresu może być więc znalezienie kompromisu, załagodzenie sporów, dbanie o równowagę w związku. Z drugiej strony jest to czas kiedy można naprawdę cieszyć się z bliskości w relacjach a osoby samotne mają okazję na spotkanie drugiej połówki. Dobry czas również na podpisywanie umów, nawiązywanie współpracy, negocjacje biznesowe, nawiązywanie ważnych osobistych relacji. W tym czasie można wiele skorzystać działając razem z kimś, szukając mądrych doradców i uwzględniając potrzeby drugiej strony.
Merkury w VIII domu
3.08.13 – 5.09.13
Dobry czas na odkrywanie tajemnic, poszukiwania ukrytych przyczyn i eksplorowanie własnej psychiki oraz na głębsze zrozumienie innych ludzi. Pociągać będą nas intelektualnie tematy związane z psychologią, metafizyką, uzdrawianiem, a także wszystkie możliwe tabu (seks, śmierć, choroby, przekraczanie norm, a także cudze pieniądze), zagadki i ukryte motywy. Owocny czas na pracę badawczą, ale też na własną terapię i autoterapię. Czas sprzyja poznawaniu wewnętrznych wzorców i ich przyczyn, ale także uwalnianiu się od nich. Nawet przypadkowa rozmowa może pchnąć nas w kierunku wewnętrznej przemiany.
Mars w VII domu
10.08.13 – 2.11.13
Duże napięcie wymagające uważności na to co robisz i mówisz. Łatwo mogą pojawić się konflikty w pierwszym rzędzie  z osobami najbliżej Ciebie: z partnerem, z partnerami biznesowymi i z innymi znaczącymi osobami. Możesz czuć bunt przeciwko kompromisom, na jakie poszedłeś/poszłaś do tej pory w związku i niezgodę na to by dostosowywać się. Wszystko co do tej pory tolerowałaś/eś teraz może być powodem do wybuchu. Dobrą stroną tego okresu jest możliwość oczyszczenia relacji, ważna jest jednak uważność by nie przeginać w drugą stronę i nie zmuszać partnera do tego czego nie chce.
Saturn w I domu
15.08.13 – 23.12.15
Czas budowania nowego porządku, odrzucenia starych wzorców i samookreślenia siebie na nowo. To czas, gdy możesz dostrzec kim jesteś naprawdę, bez iluzji i nadymania się. Wszędzie tam, gdzie chciałeś widzieć siebie jako kogoś więcej niż jesteś, rzeczywistość zadziała niczym szpila na nadęty balon. Z drugiej strony istnieje ryzyko nadmiernego samokrytycyzmu, a nawet depresyjności. To co jest wyzwaniem w tym okresie to poznanie jaka jest moja rzeczywista wartość, możliwości, kim jestem i chcę być. To co musi zostać usunięte to zniekształcenia spowodowane zarówno dodawaniem sobie jak i odbieraniem sobie wartości. Saturn wspiera nas w tym by postrzegać siebie teraz jasno. Często proces ten dokonuje się za pośrednictwem innych osób: przyjaciół, terapeutów, doradców itp. Pomaga mocny kontakt z rzeczywistością, konkretne działanie, zadaniowość. Ważne staje się to jak się definiujemy w relacjach z innymi, a także sprawy zdrowia  i naszego wyglądu. Widzimy teraz siebie wyraźnie w lustrze, zarówno dosłownie, jak i w lustrze jakim są inni ludzie. To dobry czas na to by przejść na dietę, podjąć wymagającą kurację i generalnie poważnie potraktować swoje zdrowie. Możemy w tym okresie czuć osłabienie fizyczne, które jest to sygnałem od ciała by o siebie zadbać. To na ile poważnie podejdziesz do sprawy swojej kondycji teraz, zaowocuje w przyszłości. Jest to czas kiedy stosunkowo łatwo, a czasem nawet wbrew woli możemy stracić na wadze. Po początkowej frustracji i obniżeniu samooceny, a także często poczuciu izolacji, następuje odbudowa obrazu siebie opartego na tym co rzeczywiste, silniejsze poczucie kim jestem i skąd mogę czerpać swą wewnętrzną siłę. Często jednak podczas trwania tego tranzytu trzeba będzie ponownie weryfikować to co zbudowaliśmy, nic tutaj nie przychodzi łatwo i niczego nie można zaniedbać. Dlatego dopóki masz wątpliwości, czy to co wiesz o sobie jest prawdą i solidną bazą do dalszego rozwoju, pracuj dalej nad samoweryfikacją poprzez działanie w świecie zewnętrznym (zamiast rozmyślań, testuj wizje w realu), terapię, konfrontację z kimś kto stanowi dla Ciebie wyzwanie itp. W sprawach kariery i zewnętrznych sukcesów podobnie: teraz jest czas na budowanie fundamentów, a nie na spektakularne efekty (chyba, że pozycja innych planet służy sukcesom). To co teraz zaczniesz robić przyniesie efekty w dalszej przyszłości, podobnie jak to czego teraz zaniedbasz.

19 komentarzy:

 1. Proszę. Podać. Nr. Kara. Bankowego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciąż pamiętam mój ból małżeństwa, kiedy mój mąż mnie opuścił, Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE przywróciła mi kochanka w zaledwie 2 dni, chcę tylko podziękować Wam za zaklęcie i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jeśli masz problemy małżeńskie, spróbuj skontaktować się z TEMPLE AGBAZARA: ( agbazara@gmail.com ) Lub WhatsApp mu na: ( +2348104102662 )

   Usuń
 2. Czy jest mozliwosc zamowienia kalendarza dopiero w lutym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, jasne! :) Przyjmuję zamówienia i realizuję Astrokalendarze przez cały rok i mogą się one zaczynać od dowolnego miesiąca (zawsze obejmują 12 miesięcy).

   Pozdrawiam serdecznie,
   Maria

   Usuń
 3. Dzień dobry. Od dwóch miesięcy piszę na podanego maila i nie mam odpowiedzi żadnej. Zamawiałąm astocoaching, potem astrokalentarz i bez odpowiedzi. Bardzo mi zależy na któryś z nich ?Mój mail - sylwiaszulc1@wp.pl. Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, ja też rok temu zamawiałam i cisza . Coś logistyką zamówień słabo, w przeciwieństwie do perfekcyjnego Bloga !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie realizuje już Pani zamówien? Cisza kompletna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o informację jak mogę zamówić Astrokalendarz?

  OdpowiedzUsuń
 7. Może przez facebook da się skontaktować...

  OdpowiedzUsuń
 8. Heej :) Czy Astrokalendarz ma postać tekstu pisanego, czy również graficzną, jak kalendarz, do wydrukowania i planowania dnia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak mozna zamowic astrokalendarz i ile kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj Maria :) chciałabym zamówić dla siebie astro - kalendarz, niestety nie znam dokładnej gdz swojego urodzenia i raczej nie uda mi się tego ustalić znam gdz w przybliżeniu czy to ma duże znaczenie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie znałam godziny urodzenia ale napisalam do urzędu stanu cywilnego email i odpisali z informacją.

   Usuń
 11. Jestem zainteresowana kalendarzem Ale też chyba że to zawiera kalendarz,analizę pod kątem zawodowym

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak zamowic kalendarz asto?

  OdpowiedzUsuń
 13. Wciąż pamiętam mój ból małżeństwa, kiedy mój mąż mnie opuścił, Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE przywróciła mi kochanka w zaledwie 2 dni, chcę tylko podziękować Wam za zaklęcie i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jeśli masz problemy małżeńskie, spróbuj skontaktować się z TEMPLE AGBAZARA: ( agbazara@gmail.com ) Lub WhatsApp mu na: ( +2348104102662 )

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, w jaki sposób można zamówić kalendarz?

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, jak zamówić kalendarz astro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzez e- maila. Adres został podany w tekście ☺.

   Usuń