piątek, 30 sierpnia 2013

Horoskop numerologiczny 2022/2023 - cykle życia wg Gladys Lobos
horoskop numerologiczny 2022/2023

Sprawdź w jakim jesteś cyklu numerologicznym! Opisy poszczególnych cykli poniżej.


 Nów wrześniowy (26.09.22) pozornie nie różni się od innych nowiów. Tak jak i one jest czasem uwalniania się od tego co stare i zasiewania ziarna nowego. A jednak we wrześniu proces ten ma też szersze znaczenie niż comiesięczna odnowa. Według systemu Gladys Lobos, znanej i poważanej numerolożki, to właśnie wrześniowy nów jest początkiem nowego roku osobistego, zwanego cyklem życia. Jestem pod wrażeniem skuteczności tej metody, dlatego zachęcam do zapoznania się z nią i uwzględniania w planach. Chociaż jako astrolog muszę dodać, że wpływy planet mogą mocno zmodyfikować te wibracje i warto je postrzegać jako pewne tło dla wydarzeń, a nie jako ostateczną wyrocznię. Dlatego polecam uzupełnienie tych informacji profesjonalną prognozą astrologiczną lub Osobistym Astrokalendarzem 

Cykl życia wylicza się dodając liczbę urodzenia osoby (a więc sumę cyfr daty urodzenia; liczoną wg przykładu: 14.07.1977=1+4+7+1+9+7+7=36 -> 3+6=9) do liczby danego roku (2022->2+2+2= 6, 2023-> 2+2+3=7). Teraz uwaga: we wrześniu wchodzimy w cykl życia związany z nadchodzącym rokiem kalendarzowym, czyli 2023! Opuszczamy natomiast cykl związany z rokiem 2022. Tak więc numerologiczna 9ka od września 2021 do września 2022 była w cyklu 6 (9+6=15 -> 1+5=6), a wraz z nowiem 26.09.2022 wchodzi w rok o wibracji 7.

Co oznaczają poszczególne cykle? Tutaj podaję najważniejsze (wg mnie) informacje, więcej w książce Gladys Lobos „Cykle życia”

Cykl 1 – Po trudnym roku kończenia starych spraw i frustracji ten cykl przyniesie początek nowego etapu w życiu, czas ważnych zmian, dużej aktywności i ruchu. Nowe istotne znajomości, nowe działania, nowe wizje przyszłości. Otwierają się liczne możliwości, ale też trzeba podejmować ważne wybory. Od podjętych teraz decyzji i działań zależy w dużym stopniu powodzenie całego 9-letniego cyklu. Dlatego ważne jest by maksymalnie wykorzystać sprzyjającą aurę i poświęcić czas na to by przyjrzeć się temu co naprawdę jest dla mnie ważne i jaki jest mój kierunek w życiu. Jest to czas doprecyzowania kierunku i planów, ale nie oczekujmy, że efekty pojawią się od razu. Jest to rok eksperymentowania, czasem poszukiwania, odkrywania nowych kierunków i perspektyw, które często dopiero z perspektywy czasu okażą się przełomowe. W tym roku budujemy fundament nowego etapu życia, jeśli więc poczujemy jasność co chcemy robić, to działajmy odważnie i bez oglądania się na innych!

Cykl 2 – Po roku intensywnych zmian i działań,  przychodzi czas spowolnienia, uspokojenia, refleksji. Możesz odczuć zmianę cyklu jako dyskomfort – w końcu wydawało się, że jesteś na fali i nic nie jest Cię w stanie powstrzymać! Jeśli jednak nie będziesz oczekiwać zbyt wiele, wykażesz się cierpliwością i dyplomacją i pozwolisz by sprawy toczyły się swoim nieśpiesznym rytmem, to ten rok może przynieść dużo dobrego. Szczególnie sprzyjający czas dla związków i innych relacji międzyludzkich. Warto poświęcić uwagę rozwiązywaniu nagromadzonych konfliktów, mediacjom, poprawie komunikacji w związku. Czas dobry również na to by zająć się swoim zdrowiem, także psychicznym (dobry rok na psychoterapię), zadbać o potrzeby emocjonalne i ogólnie zregenerować siły po burzliwym cyklu 1 i przed pełnym nowych szans cyklem 3.

Cykl 3 – Według numerologów jest to prawdziwy rok szczęścia! Postępy w każdej dziedzinie życia, łatwo przychodzące sukcesy zawodowe, bujne życie towarzyskie, romanse, szansa na spotkanie drugiej połowy lub na wyraźne ożywienie w istniejącym związku.  Wyzwaniem będzie jedynie skorzystanie ze wszystkich pojawiających się okazji i nie rozproszenie energii wyłącznie na chwilowe przyjemności. Dużo rozrywek, przyjemności, ekscytujących wydarzeń. Możesz też poczuć przypływ weny twórczej i odkryć w sobie artystyczną duszę! Szanse na awans, osiągnięcie znaczących sukcesów, pod warunkiem, że odpowiednio wykorzystamy pojawiające się szanse. W przeciwnym razie po roku szczęścia pozostaną nam tylko piękne wspomnienia.

Cykl 4 – Po rozrywkach, przychodzi pracowity czas, przez numerologów zwany „czasem siewu”. Właśnie teraz budujemy naszą przyszłość, więc warto skupić się na długofalowym planowaniu i wdrażaniu tych planów w życie, nie licząc na szybkie i łatwe sukcesy. Jednocześnie ważne jest by unikać wszelkiego ryzyka, zwłaszcza finansowego. To nie jest czas na wprowadzanie zmian, w tym cyklu rozliczani będziemy z wytrwałości i cierpliwości. Istotne będzie też rozsądne inwestowanie czasu, energii i zasobów. Tak więc dobrze inwestować teraz we wszystko to co może służyć naszej przyszłości, co pozwoli nam poprawić nasza pozycję zawodową i materialną, a unikać nadmiernego angażowania się w sprawy innych ludzi, życie towarzyskie i rozrywki, dalekie podróże, czy sprawy społeczne idealistycznej a nie pragmatycznej natury. Ważna jest koncentracja na celu i wywiązywanie się z obowiązków. Jeżeli potraktujemy te sprawy poważnie możliwe dobre efekty finansowe. Nawet jednak jeżeli większe pieniądze nie przyjdą od razu, to co wypracujemy w tym cyklu będzie procentować latami.

Cykl 5 – Czas dużej aktywności, zmian i nowych możliwości! Towarzyszyć nam teraz będzie fart: można więc podejmować ryzyko, inwestować pieniądze i liczyć na łut szczęścia. Nasze dotychczasowe problemy mogą znaleźć łatwe i niespodziewane rozwiązanie. Trudno będzie nam teraz usiedzieć w miejscu, będziemy pełni inicjatywy i pomysłów, spragnieni kontaktów z ludźmi i ruchu, lecz także niecierpliwi. Pragniemy zmian i je przyciągamy, trzeba się więc przygotować szalone zmiany planów, nagłe wydarzenia i nie przywiązywać się za bardzo do ustaleń. Tylko otwartość i elastyczność pozwolą nam dobrze skorzystać z potencjału tego rozwibrowanego cyklu. W przeciwnym wypadku, jeżeli będziemy starać się opierać zmianom i kontrolować przebieg zdarzeń, grozi nam nerwowość, a nawet ataki agresji. Podsumowując rok ciekawy i pełen szans na sukcesy jeżeli tylko wykażemy się odwagą, inicjatywą i będziemy z ufnością podążać za tym co przynosi dobry los.

Cykl 6 – Spokojny okres, szczególnie dobry dla uczuć, rodziny, harmonijnych kontaktów z bliskimi i dalszymi ludźmi. Na pierwszy plan wysuną się rodzina, związek, dzieci i bliscy oraz potrzeby związane z tą dziedziną życia.  Możemy odnowić relacje z dawno niewidzianymi ludźmi i zacieśnić te znajomości, które są dla nas karmiące. Osoby samotne mogą teraz spotkać partnera, osoby w związku myśleć o stabilizacji oraz o dzieciach. Dobry czas na nowe inwestycje i generalnie sprawy finansowe. Szanse na poprawę sytuacji materialnej o ile nie damy się tendencji do lenistwa i nie poprzestaniemy na cieszeniu się przyjemnościami życia. Rok ten sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi, zdrowego balansu pomiędzy różnymi sferami życia i uwalnianiu się od tego co nam tą równowagę i spokój może zaburzać.

Cykl 7 – Rok licznych okazji na zdobycie uznania, szacunku i sukcesów w życiu zawodowym. Wzrost popularności może mieć związek z tym, że sfinalizujemy dotychczasowe projekty. Jednocześnie czas ten bardziej sprzyja rozwojowi intelektualnemu i duchowemu niż materialnemu (to w kolejnym cyklu). Czas refleksji, pracy wewnętrznej, rozwoju osobistego i zadawania pytań egzystencjalnych. To również okres kiedy możemy poczuć rozbudzenie intuicji i umiejętności parapsychicznych. Możemy też być podatni na choroby i depresje. Większym potrzebom intelektualnym i artystycznym towarzyszyć będzie wzrost zamiłowania do samotności lub też mogą pojawić się kryzysy w związkach. Ważnym tematem będzie wolność zarówno twoja, jak i partnera, a także dawanie sobie nawzajem przestrzeni na odmienne pasje. Szanse na zrealizowanie wymarzonej podróży, odkrycie nowych zainteresowań czy podjęcie nauki, czy zainicjowanie nowej działalności zgodnej z naszymi zainteresowaniami.

Cykl 8 – Czas bilansów i zbierania plonów zarówno na płaszczyźnie zawodowej, finansowej, jak i osobistej. To co „zbierzemy” w tym cyklu, zależy od tego co „sialiśmy” przez ostatnie 7 lat. Teraz możemy się więc cieszyć owocami naszej pracy, ale także rozliczyć z tego co zaniedbaliśmy. Bardzo korzystny rok na płaszczyźnie materialnej, możemy śmiało inwestować pieniądze i angażować się w nowe przedsięwzięcia. Jest to też dobry czas na sprawy sądowe i dochodzenie swoich praw. Czas wzmożonej aktywności, będziemy przyciągać ludzi swoją siłą, zdecydowaniem i magnetyzmem.

Cykl 9 – Czas zamykania 9-letniego cyklu, kończenia spraw, żegnania się z tym co już nam nie służy. Zazwyczaj nie jest to przyjemny rok, bo trudno nam się pogodzić z tym, że pewne rzeczy się kończą i że fala, która nas niosła, teraz wyrzuciła nas na brzeg. Jeżeli będziesz walczyć z nadchodzącymi zmianami możesz tylko na tym stracić. Ale też nie można na siłę niczego przyśpieszać i zaczynać teraz nowe rzeczy, bo niewielka jest szansa,  że przetrwają. Ten czas warto wykorzystać na uwalnianie się od przeszłości, rozwiązywanie ciążących dotąd spraw i rozwój osobisty. Wsparciem w trudniejszych chwilach może być terapia i spokojne poddanie się temu co się wydarza. Jest to rok wyciągania mądrości z doświadczeń ostatnich 9 lat, poszerzania samoświadomości i głębszego zrozumienia tego co cię otacza. W tym sensie jest to czas będący ukoronowaniem 9-letniego cyklu. Ta wiedza i umiejętności będą ogromnym zasobem w kolejnym roku – roku zaczynania nowego etapu życia. Praca, którą teraz możesz wykonać nad sobą zaowocuje bardziej świadomym wyborem nowej drogi i wewnętrzną mocą realizowania siebie na nowy i bardziej satysfakcjonujący sposób. 


Przeczytaj  tekst o zasadach kopiowania, zanim wykorzystasz ten materiał.
46 komentarzy:

 1. Fascynujące. Wyliczony cykl idealnie wpasowuje się w to, co przeżywam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. zaskoczył mnie ten sposób wyliczania numerologicznego cyklu rocznego, ale wygląda na to, że jest bardziej dokładny i adekwatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witajcie! :)Jesli jestem numerologiczna 1, to w jaki cykl teraz wchodze? Z gory dziekuje za informacje :

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem numerologiczną 1 i z moich wyliczeń wynika, że teraz wchodzę w 2 cykl :)

   Usuń
  2. Sprawdz czy na pewno jesteś 1

   są 10 też,ich się nie redukuje do 1 tak jak cyfry mistrzowskie..


   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Czyli jak jestem 5 to jak mam to liczyć??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To teraz wchodzisz w cykl 6 :)

   Usuń
  2. A nie 7? 5 + 2 = 7 a rok 2018 ma wibracje 2

   Usuń
  3. Ale tp byla odpowiedz sprzed roku
   Teraz byloby tak jak napisales

   Usuń
 5. Dzień dobry.Proszę o pomoc, jestem 8 i nie potrafię sobie tego wyliczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz weszłaś w cykl 9. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  2. Hmmm, to ja nie wiem jakim cudem to wyszło? Czyli jak mam swoje 7 to jestem w cyklu 8? Chociaż 7 plus 2 to 9? A jak dodam 3 to wyjdzie mi cykl 1?

   Usuń
 6. Dzień dobry.Proszę o pomoc, jestem 8 i nie potrafię sobie tego wyliczyć.

  OdpowiedzUsuń
 7. niejasno jest to opisane w artykule - te wyliczenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. No wlasnie, niejasno jest to wytlumaczone...po co ktos pisze,ze: "Cykl życia wylicza się dodając liczbę urodzenia osoby (a więc sumę cyfr daty urodzenia; liczoną wg przykładu: 14.07.1977=1+4+7+1+9+7+7=36 -> 3+6=9) do liczby danego roku (2017->2+1+7=10-> 1; 2018->2+1+8=11->2).", skoro pozniej nie ma zadnej gadki o sumowaniu liczby urodzenia z liczba danego roku...w koncu mam onie liczby dodac zeby wyszedl cykl przez ktory przechodze/bede przechodzil, czy mam tylko zsumowac cyfry z danego roku i ten wynik brac pod uwage jako moj cykl, ale to troche glupie bedzie bo kazdemu bd w danym roku wychodzil taki cykl...przepraszam, a czy mozna to jasniej ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przytoczonym cytacie jest zawarta odpowiedz na Twoje pytanie:

   "Cykl życia wylicza się dodając liczbę urodzenia osoby do liczby danego roku."

   I wszystko wyliczone na przykladzie 9tki:

   9 (numerologiczna 9tka) + 2 (liczba roku) -> 11 -> 1 + 1 -> 2 (cykl zycia)

   Usuń
 9. Jeśli ktoś ma liczbę mistrzowską (11) to też dalej się dzieli na 1+1 i skraca do 2, czy jakoś inaczej to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mistrzów się nie redukuje,pytanie czy 11 bez podliczby?
   bo są różne 11
   29/11
   38/11
   47/11...

   Usuń
  2. Przyłączam się do pytania.

   Usuń
  3. W numerologii urodzeniowej się nie redukuje mistrzowskich ale do tych wyliczeń się redukuje bo cykle kończą się na 9-ce, jak do 11 dodamy np. 4 to mamy 15, a Globos opracowała cykle od 1 do 9, więc trzeba to zredukować - czy po czy przed, wychodzi z tego 6.

   Usuń
 10. Mam pytanie. Rok 2018 2+1+8=11. 11jak słyszałem jest cyfrą mistrzowską i dalej się jej nie dodaje. Jak to wtedy wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 11. czyli... do wlasnego numeru trzeba dodac "1" wynikajacą z roku 2017 czy "2" wynikajaca z roku 2018 ????

  OdpowiedzUsuń
 12. Oprócz cyklu numerologicznego wyliczam też tzw cykl osobisty przez dodanie dnia ur, miesiąca ur i obecnego roku. Wtedy cykl trwa od urodzin do urodzin i odzwierciedla nasze życie wewnętrzne. Co myślisz o tej metodzie i czy ją próbowałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć.

   Miałam zapytać o to samo :)

   Znalazłam rozróżnienie w obliczeniu i znaczeniu Roku Numerologicznego:
   * Uniwersalnego - tego który jest opisany w artykule;
   * Osobistego - o którym wspomniałaś Doroto.

   Mario, czy możesz napisać o tym coś więcej?

   Pozdrawiam
   K

   Usuń
  2. Pani Mario,
   Jeśli data ur to 09.12.1979 plus rok 2019 to wyjdzie cykl 5? Dobrze to wyliczyłam.
   A odnośnie osobistego astrokalendarza - jakie dane trzeba Pani podać, aby otrzymać swój osobisty astrokalendarz?
   Pozdrawiam serdecznie,
   J

   Usuń
 13. Tutaj wychodzi na to, że liczy się całą datę urodzenia - dzień, miesiąc, rok i dodaje do roku, który się zmienia. A niektórzy podają, że tylko do dnia i miesiąca urodzenia dodaje się bieżący rok numerologiczny, bo każdy rok ma inną wibrację i dodawanie ich jest zaburzaniem. Proszę to wyjaśnić.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja data urodzenia to 17.02.1994 bardzo prosze o pomoc. Wychodzi 33 czyli 3+3 = 6. Wchodze teraz w cykl 9 ? :)

  OdpowiedzUsuń
 15. mi wyszło 10 więc 1? czyli w jaka faze wchodze bo sie pogubiłam...

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jesli jestem numerologiczną jedynką, to dodaje sume roku 2019,czyli 3 i wychodzi mi,ze cykl 4 Czy własciwie to zrozumiałam? Dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 18. Jeśli jestem 5, mój mąż też, to obydwoje wchodzimy w cykl 8?

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam.
  Mam pytanie jeśli moja cyfra z daty urodzenia to 7 a rok 2020 to 4
  to jestem w 2 tj. 7 +4 =11 a 1+1 = 2 .Czy tak?
  Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Tercia

  OdpowiedzUsuń
 20. wychodzi mi 10... redukować do 1?

  OdpowiedzUsuń
 21. wychodzi mi 10... redukować do 1?

  OdpowiedzUsuń
 22. Maria dziękuję że liczylas w przykładzie moja datę urodzin :) ❤️

  OdpowiedzUsuń
 23. Chcę podziękować dr Agbazara z AGBAZARA TEMPLE za sprowadzenie mojego męża, który zostawił mnie i dzieci na prawie 2 lata. Nigdy nie nauczyłem, że go odzyskam, dopóki nie zobaczyłem w Internecie komentarza na temat dr. agbazary i skontaktowałem się z nim, po wykonaniu wszystkich instrukcji udzielonych mi przez dr Agbazara, mój mąż wrócił błagając o przebaczenie w ciągu 48 godzin. Dzięki doktorze, twoje zaklęcie jest naprawdę świetne. Dla tych z Was, którzy mają problem z małżeństwem / związkiem, powinni skontaktować się z nim za pośrednictwem ( agbazara@gmail.com ) LUB WhatsApp / zadzwoń ( +2348104102662 ). I przeżyj to sam.

  OdpowiedzUsuń
 24. Chcę podziękować dr Agbazara z AGBAZARA TEMPLE za sprowadzenie mojego męża, który zostawił mnie i dzieci na prawie 2 lata. Nigdy nie nauczyłem, że go odzyskam, dopóki nie zobaczyłem w Internecie komentarza na temat dr. agbazary i skontaktowałem się z nim, po wykonaniu wszystkich instrukcji udzielonych mi przez dr Agbazara, mój mąż wrócił błagając o przebaczenie w ciągu 48 godzin. Dzięki doktorze, twoje zaklęcie jest naprawdę świetne. Dla tych z Was, którzy mają problem z małżeństwem / związkiem, powinni skontaktować się z nim za pośrednictwem ( agbazara@gmail.com ) LUB WhatsApp / zadzwoń ( +2348104102662 ). I przeżyj to sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, zrealizowałaś swoje pomysły (powrót męża) tylko czy to jest dobre dla twego rozwoju i harmonii wrzechświata? Nic nie dzieje się bez przyczyny ;))

   Usuń
 25. a co jezeli moim numerem urodzinowym jest 10- czy robi sie z tego "1" ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja jestem numerologiczną 3ką i sama już nie wiem czy jestem w roku 9. czy 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro 3 to na rok 2022 jesteś w cyklu 9 (3+6) a dokładniej od września 2021 do września 2022 (bo taki system opracowała G.Lobos że nowy rok nie od stycznia do grudnia się liczy ale już od wrześniowego nowiu w wadze). Od 26.09.2022 do wrześniowego nowiu w 2023 będziesz w cyklu życia 1 (bo tu już działa rok 2023 więc 7 +3 to daje 1)

   Usuń
 27. Jak dokładnie nazywa się ta książka?

  OdpowiedzUsuń