poniedziałek, 8 grudnia 2014

Mars w Wodniku 5 grudnia - 12 stycznia plus trochę o burzliwej kwadraturze Uran-PlutonW piątek Mars przeszedł ze zorganizowanego i poważnego Koziorożca do nieco szalonego Wodnika! Czas na spojrzenie na to co robimy z innej perspektywy, na nowe pomysły, oryginalne idee i gromadzenie ludzi we wspólnym celu. Mars w Wodniku sprzyja pracy intelektualnej i przekuwaniu myśli w działanie. Trochę możemy się rzucać z motyką na słońce i porywać na „niemożliwe”, ale czasem warto sobie na to pozwolić ;) To czas buntu przeciw ograniczeniom, strukturom, „systemowi” i impuls do działania na rzecz społeczności, wspólnoty czy – nie ograniczając się – świata J Działamy niekonwencjonalnie i z rozmachem. Dobry czas by zainwestować energię w nasze relacje przyjacielskie oraz by odważnie zrobić pierwszy krok w kierunku naszych marzeń J


Mars w Wodniku może podgrzać i tak niezbyt spokojne nastroje. Na niebie zawiązuje się po raz kolejny kwadratura Uran – Pluton, która w ostatnich dwóch latach towarzyszyła mniejszym i większym rewolucjom światowym. Jej ideą jest walka między nieokiełznaną potrzebą wolności ludzi a dążeniem struktur rządzących do utrzymania władzy lub nawet do „dokręcania śruby”. Na głębszym poziomie to czas głębokiej choć niejednokrotnie gwałtownej transformacji, zrzucania starej skóry i odrzucania tego co zbędne. Wolność i Moc mogą walczyć ze sobą, ale mogą też połączyć swoje siły w dążeniu do Nowego Lepszego Świata/Życia J Tego Wam życzę w tym czasie przemian, którego kulminacyjnym okresem będzie nadchodzące Przesilenie J Niechaj Mars w Wodniku da Wam odwagę patrzenia w przyszłość i zmieniania rzeczywistości! 


Chcesz dostawać informację o księżycu w znakach, o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!

Zapisy pod tym linkiem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza