środa, 23 października 2013

O uzdrawianiu w kręgu


Spotkania Healing Circles to przestrzeń, w której terapia przeplata się z uzdrawianiem, to co zrozumiałe dla umysłu, z tym co doświadczane poprzez ciało, a wspieranie pracy jednej osoby staje się uzdrawiające dla wszystkich. Zapraszamy osoby, które pragną pracować nad ważnym dla siebie tematem, uzdrowić bolesne przeżycia, pożegnać stare wzorce funkcjonowania i powitać wewnętrzną wolność, spokój, miłość i radość. Jak wygląda spotkanie? Siadamy w kręgu i otwieramy przestrzeń na proces uzdrawiania. Dzielimy się swoimi intencjami na to spotkanie, a także gotowością lub brakiem gotowości do pracy w centrum kręgu. Następnie prowadzący zaprasza pierwszą osobę do pracy na środku. Teraz już niewiele mówimy, więcej czujemy i działamy. Doświadczamy dawania i brania, bycia w różnych nietypowych dla siebie rolach, a jednocześnie, podczas towarzyszenia komuś w jego historii odkrywamy ważne wskazówki dla siebie. Otwieramy się na to co nam mówi nasze ciało, na pojawiające się emocje, przelatujące przez głowę skojarzenia i uczymy się dbać o siebie oraz komunikować swoje granice gdy poczujemy dyskomfort. Proces zaczyna się toczyć własną, czasem trudną do przewidzenia drogą. Podczas jednego spotkania w centrum zasiada zazwyczaj tylko część osób, jednak to co się dzieje głęboko dotyka wszystkich i często rezonuje z wniesionymi na początku intencjami. Tak manifestuje się właśnie rzeczywista magia Healing Circle, gdy pozwolimy by to, co potrzebne do uzdrowienia samo się pojawiało i nas prowadziło. Prowadzący korzystają z umiejętności wyłapywania pojawiających się sygnałów, podążania za nimi i integrowanie pojawiających się w polu grupy potrzeb. Z Waszej strony najważniejsza jest otwartość na pojawiające się odczucia i emocje, oraz zaufanie, że praca, która się wydarza na środku dotyczy również tego tematu, z którym się mierzycie. Wszyscy razem dążymy do naturalnego domknięcia spotkania, które pozwoli nam na wzięcie z niego tego, co było nam na ten moment potrzebne i na co byliśmy gotowi.


Zapraszamy na spotkania w uzdrawiającym kręgu Healing Circles! Najbliższe spotkanie 21 listopada 2013 o 18.30 w Warszawie! Informacje: piotr.essentialbeing@gmail.com i na stronie facebookowej wydarzenia

Prowadzący:

Piotr Jör Grabowski

od 1998 roku wspiera ludzi w indywidualnym odkrywaniu i realizowaniu potencjałów, przechodzeniu przez życiowe wyzwania i dochodzeniu do spójności. Prowadzi warsztaty pracy z esencją łączące pracę z ciałem i narzędzia tantryczne z praktyką obecności. Równolegle tworzy jako graphic designer, kompozytor, aktor i model. Jest ojcem dwóch córek.
 

Marta Moonset

prowadzi sesje terapeutyczne z wykorzystaniem kart tarota, astrologii, reiki i innych niekonwencjonalnych metod uzdrawiania. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną, doświadczenie psychoterapeutyczne i intuicję. Ukończyła specjalizację terapia rodzin i małżeństw na wydziale psychologii UW.