Projekty i wydarzeniaPoza pisaniem na tym blogu robię jeszcze parę innych rzeczy ;) 

Na tej stronie wymienię najważniejsze, aczkolwiek jeśli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przeze mnie wydarzeniami, projektami i ogólnie z całokształtem mojego udzielania się publicznie to najlepiej zapisać się do newslettera :) 

⭐Zacznijmy więc od Moonset Newslettera... :) Piszę je co tydzień już od 7 lat (od 2013 roku) i z czasem stały się one dla mnie jedną z najważniejszych platform i najbardziej dopieszczonym z moich zawodowych "dzieci" ;) Jest to ostatnio przestrzeń, w której skupia się większość mojej astrologicznej pisaniny: co tydzień w poniedziałek wieczorem wysyłam tygodniową prognozę w wersji podstawowej - bezpłatnej (Newsletter Free) i rozbudowanej (Newsletter Premium). Poza tym informuję o nowych tekstach na blogu i innych platformach, o wydarzeniach i projektach. 

Medytacje Księżycowe - również moje ukochane "dziecko" :) Trudno objąć słowami to czym one są, tam jest magia, która się wymyka opisom... :) Od 2013 roku medytujemy wspólnie co pełnię i co nów - każdy tam gdzie jest i po swojemu, acz w połączeniu i we wspólnych intencjach <3 Na tej grupie inicjuję i zamykam każdą medytację, oraz dzielimy się doświadczeniami <3 Jest nas już ponad 30 tysięcy! (info z maja 2021 ;) ). 

Strona Astrologia Pełni na facebooku - od niej się wszystko zaczęło :) Powstała w 2012, parę miesięcy przed tym blogiem i do dziś jest główną platformą dla moich większych tekstów astrologicznych. Ważnym projektem prowadzonym przez lata na tej stronie są regularne posty o podróży Księżyca przez znaki, uczące nawigowania w tym cyklicznym rytmie :) Po ponad 8 latach regularnego publikowania postów przypominających o pozycji Księżyca w znaku (co dwa-trzy dni) poczułam tym pewne zmęczenie, ale planuję jakąś formę reaktywacji, bo czuję że to ważne. Tymczasem o tym, kiedy Księżyc będzie w jakim znaku piszę oczywiście w newsletterze :) 

⭐ Bardzo ważną dla mnie przestrzenią do wyrażania siebie i dzielenia się moją perspektywą na emocje, rozwój i duchowość jest fanpage na facebooku Moonset Story Blog. Jest to przestrzeń na moje nie-astrologiczne teksty. Część z nich publikuję tutaj na blogu, ale łatwo mogą się zgubić w nawale postów astrologicznych (tutaj staram się część z nich czasem porządkować), część - zwłaszcza te krótsze i w formie wiersza pozostaje tylko tam. Mam poczucie, że każdy z tych tekstów jest dla mnie ważny, wyjątkowy, opisuje coś co sama przeżyłam lub co obserwowałam z bliska i czym mogę się szczerze podzielić. Ideą jest też stworzenie pewnego przewodnika rozwojowego by Moonset ;) 

Emocni - projekt prowadzony wspólnie z Piotrem Jör Grabowskim. Ideą jest pisanie o emocjach i naszej wrażliwości z obejmującej perspektywy i pokazywanie jak emocje mogą być naszymi przewodnikami i mostem do siebie. Formuła jeszcze się klaruje :) W ramach projektu prowadziliśmy zajęcia kręgowo-warsztatowe "Spotkania z Cieniem" poświęcone poszczególnym trudnym i piętnowanym emocjom, oraz innym tematom, które budzą w społeczeństwie i w nas mocny opór. Z tego projektu wyłonił się kolejny ważny temat, o którym poniżej. 

⭐ W ramach projektu Emocni nagraliśmy wraz z Piotrem do tej pory trzy rozmowy live, w których opowiadamy o tym co nazywamy kulturą nadużywania siebie, czyli o mocno zakorzenionej w naszej kulturze postawie używania i nadużywania siebie i innych, która jest tak powszechna i "oczywista", że zazwyczaj jej nie dostrzegamy. W pierwszej rozmowie mówiliśmy czym jest kultura nadużywania siebie i dlaczego trudno nam nie nadużywać siebie, gdy jesteśmy w niej zanurzeni. W drugiej weszliśmy bardziej na poziom indywidualny (i od nas bardziej zależny) i mówiliśmy o niektórych sposobach na jakie nadużywamy siebie, także o tym jak sami to robimy i jak można tego robić mniej ;) W trzeciej zaś poruszyliśmy istotny temat nadużywania siebie w ramach tzw. rozwoju osobistego lub duchowego - zjawisko niestety dość popularne. Temat jednak jest daleki od wyczerpania, planujemy więc kolejne rozmowy, a także publikacje na temat :)

⭐ Innym obszarem, który ostatnio coraz bardziej mnie przyciąga to eksploracje mitów i baśni w poszukiwaniu głębszych i aktualnych dla nas sensów - być może powstanie książka, a tymczasem zapraszam do czytania opublikowanych już na blogu artykułów. Na temat baśni o Kopciuszku napisałam całą trylogię ;) Pierwsza część opisuje Kopciuszka jako powiązaną z dawnymi boginkami - opiekunkami domowego ogniska, oraz skupia się wokół pełnego transformacyjnych znaczeń symbolu popiołu. Druga część skupia się na patriarchalnej warstwie tej opowieści, w szczególności zaś na nierealistycznych wzorcach kobiecości symbolizowanych przez symbol szklanego pantofelka. Trzecia zaś część opowiada o trzecim ważnym symbolu - gałązce leszczyny i o tym jak opowieść o Kopciuszku może być dla nas przewodnikiem przez traumę, żałobę czy depresję. Jako dodatek polecam moją rozmowę z Anią Rogowską na temat tej baśni :) Drugą baśnią, której się przyjrzałam to Czerwony Kapturek - bardzo ważna opowieść z perspektywy relacji kobiet i mężczyzn oraz naszej seksualności. To jednak dopiero początek, bo w przygotowaniu jest wiele więcej ;) 


Wydarzenia z przeszłości, które być może wrócą lub w coś się przepoczwarzą ;) 


⭐  Astrologiczne Opowieści, czyli cykl zajęć o podstawach astrologii, a konkretnie o tym jak postrzegam znaczenie planet w horoskopie urodzeniowym (z bardzo psychologicznej, a także symbolicznej perspektywy) oraz o mojej koncepcji horoskopu (kosmogramu) jako Teatru Wewnętrznych Postaci. Kursy astrologiczne planuję przywrócić już wkrótce i to w postaci webinaru! Informacje o tym będą się pojawiać w newsletterze i na facebooku. Tutaj opis pierwszej edycji zajęć (z 2014 więc dużo się zmieniło i jeszcze więcej się zmieni :) ). 

Zgromadzenia Księżycowe :) Spotkania, których punktem centralnym była wspólna Medytacja Księżycowa - tym razem na żywo, a towarzyszyły jej różne warsztaty, celebracje, wspólne bycie :) Tutaj opis pierwszego Zgromadzenia. 

Krąg Pełni - spotkania w warszawie organizowane co pełnię, w formie kręgu z elementami warsztatów. Kręgi Pełni prowadziliśmy razem z Piotrem Jör Grabowskim

Tantra Silent Dating - idea również realizowana z Piotrem Jör Grabowskim dawno temu ;)