O mnieProfesjonalną astrologią zajmuję się od 1999 roku, od 2012 roku tworzę stronę facebookową Astrologia Pełni i prowadzę bloga moonsetstory.blogspot.com. Astrologia najpierw była moją młodzieńczą pasją, sposobem poznawania siebie i świata, potem stała się drogą do wspierania innych w rozwoju, a w końcu stała się moim głównym zawodem. Długo się przed tym broniłam, mimo wiedzy i doświadczenia nie chciałam wejść w rolę „astrologa” rozumianą jako ten, co wie i feruje wyroki. Studiowałam etnologię i psychologię, ukończyłam specjalizację terapeutyczną i na astrologię patrzę jako na narzędzie samopoznania, rozwoju osobistego czy terapii polegającej na wzroście samoświadomości i samoakceptacji, oraz na odnalezieniu rozwiązań dla tego, co postrzegamy jako wewnętrzne konflikty. Odkryłam, że można pracować z astrologią uwzględniając wiedzę i praktykę psychologiczną, gdzie główny nacisk kładzie się na rozmowę o tym, co jest na ten moment ważne i na wspólnym szukaniu rozwiązań aktualnych problemów. Również w moich tekstach publikowanych na blogu i na stronie facebookowej pokazuję perspektywę psychologiczną i rozwojową w kontekście tego, co dzieje się na niebie. W moim podejściu szczególne miejsce ma Psychologia Zorientowana na Proces (POP), tantra współczesna i praca z ciałem, szamanizm, praca z kartami oraz praktyki duchowe. Najważniejsze jednak jest doświadczenie. Zależy mi na tym, by to, o czym piszę było konkretne, łatwe do zweryfikowania i pokazujące konkretne rozwiązania i wskazówki.

Od pewnego czasu najważniejsze w obszarze astrologii jest dla mnie uczenie ludzi jak samodzielnie mogą korzystać z astrologicznych narzędzi, jak uczyć się lepiej rozumieć swoją cykliczność i potrzeby. Każdy może być swoim własnym astrologiem, odkrywać coraz to kolejne niuanse i pogłębiać zrozumienie samego siebie, zamiast tylko polegać na tym jak zinterpretował nasz horoskop ktoś inny :) Astrologia jest bardzo złożoną i trudną dziedziną, można jednak odkrywać ją krok po kroku - dlatego dużo uwagi poświęcam tym jej elementom, które najłatwiej możemy poczuć i zaobserwować w życiu. 

Uważam, że szczególnie przydatne jest obserwowanie cykliczności w świecie i w nas samych, a w tym pomaga świadomość cykli planetarnych i cyklu księżycowego, któremu poświęcam dużo uwagi. Publikuję teksty o aktualnej pozycji Księżyca, o znaczeniu nadchodzących pełni i nowiów i cieszę się ogromnie jak widzę jak te informacje rezonują z Wami :) W grudniu 2013 zainicjowałam akcję na facebooku polegającą na wspólnej medytacji w czasie dokładnej godziny pełni lub nowiu łączącej ludzi w różnych miejscach globu. Od tego czasu Medytacje Księżycowe wciąż rosną i gromadzą setki uczestników gotowych wstać w tym celu w środku nocy lub zatrzymać się w podróży :) Przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziesz tutaj

Więcej o tym co robię i co planuję znajdziesz tutaj.