Astrocoaching

Obszerny artykuł w Zwierciadle z moim udziałem o Astrocoachingu znajdziesz tutaj
Astrocoaching – spotkania mające na celu zrozumienie jakie są wyzwania chwili obecnej, czyli na co teraz masz dobry czas, na czym warto się skupić i co jest wyzwaniem, którego nie możesz zlekceważyć. W oparciu o tę wiedzę wspólnie ustalamy cele i strategię działania na najbliższy czas.

Czujesz czasem, że sam nie wiesz w co ręce włożyć? Wszystko wydaje się teraz ważne, a jednocześnie masz poczucie, że wydarzenia odciągają Cię od tego co na ten moment najważniejsze? Świat od Ciebie czegoś wymaga, a Ty czujesz, że teraz czas jest na co innego lecz nie pozwalasz sobie na to by podążyć za tym co czujesz? Boisz się, że tracisz czas?  Rozwiązaniem dla Ciebie jest astrocoaching!

Metoda jest połączeniem prognozy astrologicznej krótkoterminowej (do roku) i podejścia coachingowego i rozwojowego. Nie mówię Ci więc co Ci się przydarzy i nie feruję wyroków, ale pokazuję o co chodzi w tym co teraz się wydarza, jakie możliwości i wyzwania będzie niósł w sobie nadchodzący czas. Na podstawie tego możemy odnieść się do Twoich planów i zamierzeń. Zazwyczaj nasze intuicyjne pomysły znakomicie pasują do nadchodzącego czasu, ale często mamy trudność w zaufaniu intuicji, pojawiają się bardziej "racjonalne" koncepcje działania lub idee, które tylko zabierają nam czas i są taką "zasłoną dymną" byśmy nie zajęli się tym co naprawdę w danym okresie ważne. Stawiane cele możemy więc zweryfikować nie tylko pod kątem tego, czy angażowanie się w ich realizacje jest dla Ciebie dobre w tym momencie w życiu i czy może teraz przynieść efekty, ale także pod kątem tego czy Twoja podświadomość je akceptuje, czy też sabotuje. W efekcie ustalimy spójną strategię rozwoju, najlepszą dla Ciebie na ten moment i uwzględniającą wyzwania i szanse  jakie przynosi najbliższy czas.

Astrocoaching pozwala więc wybrać to co ważne, a także zaplanować kolejne kroki w czasie i zmotywować się do działania. A nic tak nie motywuje do działania jak wiedza o tym, że własnie mamy na coś wyjątkowo sprzyjający moment, który za dwa miesiące minie ;)

Więcej przeczytasz w artykule w Zwierciadle.

Sesje odbywają się w Warszawie lub za pomocą skype'a

Koszt: 350 zł  (w cenę wchodzi koszt przygotowania prognoz astrologicznych przekazanych ustnie oraz rozpiska z kluczowymi datami; sesję można nagrywać)


WAŻNE: do pracy metodą astrocoachingu konieczna jest znajomość daty, miejsca i GODZINY urodzenia. Potrzebuję parę dni na przygotowanie się do sesji. Sesja NIE obejmuje analizy indywidualnego horoskopu, więc jeżeli  interesuje Cię analiza horoskopu, zajrzyj tutaj


4 komentarze:

 1. Bardzo podziwiam twoją prace i strony są wspaniałe staram się zachęcić jak najwięcej znajomych na twój event i medytacje .Jestem nowy w tym temacie aczkolwiek mam zrobiony personalny horoskop na 12 miesięcy pisemny. Następny będzie twoj��

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście, jako profesjonalny coach i osobą pasjonująca się astrologią uważam, że połączenie tych rzeczy w jedno jest zupełnie bezsensowne. Coaching jest towarzyszeniem człowiekowi w jego drodze i odnajdywanie celu. Astrologia, zwłaszcza ta bazująca na dacie urodzenia, jest zwyczajnym doradztwem i połączeniem z konsultacjami. Jestem zaskoczona, że osoba tak dobrze znajaca się na astrologii musi dodawać sobie "coaching" w nazwie i wprowadza tym samym klientów w błąd. Życzę dalszych sukcesów, opartych na prawdziwym talencie, bo moim zdaniem nie musi się Pani posiłkować pseudo- przedrostkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż opinia ma to do siebie, że można się z nią nie zgadzać. Pani punkt widzenia nie jest jedynym słusznym. A napisała Pani ten komentarz jakby była wyrocznią.

   Usuń

Zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...