Horoskop urodzeniowy

Interpretuję horoskopy urodzeniowe w podejściu, które nazwałam Astrologią Pełni, by podkreślić różnicę pomiędzy sesjami rozwoju osobistego z użyciem astrologii, które prowadzę, a klasyczną formą prezentowania wiedzy astrologicznej. Astrologia Pełni to:
…to astrologia wspierająca rozwój osobisty, gdy trzeba terapeutyczna, podążająca za indywidualnymi potrzebami.


…to astrologia pomagająca uzyskać jasność i znaleźć odpowiedzi na konkretne pytania – pozwalająca lepiej zrozumieć siebie, obecną sytuację, podjąć świadomą decyzję.


…to astrologia zakotwiczona tu i teraz – najważniejsze kim teraz jesteś i z co się teraz wydarza w Twoim życiu. Gdy już to wiemy możemy przyjrzeć się obecnemu doświadczeniu z perspektywy całego życia… to astrologia w procesie – podczas sesji staramy się dotrzeć do tego co w danym momencie najważniejsze; nie trzymając się żadnego konkretnego planu, czy określonych z góry tematów docieramy do głębszych sensów tego co się dzieje.


…to astrologia w kontakcie – astrolog nie jest wszechwiedzącym guru, który daje klientowi wykład o tym kim on jest i co go czeka; astrolog rozmawia, słucha, odpowiada na pytania i pamięta o tym, że największym ekspertem od danej osoby jest ona sama!


…to astrologia samopoznania – ważne jest dla mnie nauczenie Cię posługiwania się Twoim horoskopem jak mapą. Wiedza o tym jak „czytać” horoskop pozwala nam na rozmowę, podczas której wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań, zaś po sesji daje Ci wspaniałe narzędzie do pracy własnej.


….to astrologia profesjonalna – bazująca na ponad siedemnastoletnim doświadczeniu astrologicznym zrodzonym z pasji. Do spotkania przygotowuję się skrupulatnie, a każda praca z horoskopem i jego właścicielem jest dla mnie znakomitą okazją do pogłębienia swej wiedzy i stymuluje mnie do rozwoju.
Co uzyskasz biorąc udział w sesji?


Pierwsza sesja indywidualna (ok. 2h)


Spotkanie nakierowane jest na konkretne tematy w życiu, które są aktualnie szczególnie istotne dla klienta.  
Podczas sesji:

  • Zobaczysz jak wygląda Twój horoskop – obraz nieba w momencie Twoich narodzin – i zrozumiesz jak odczytywać zawarte w nim symbole. Dostaniesz wydruk i „mini-ściągę” by móc wracać do niego kiedy będziesz potrzebował/a.
  • Odkryjesz najważniejsze motywy w swoim życiu, swoje mocne i słabe strony, oraz to w jaki sposób możesz lepiej realizować siebie.
  • Poznasz siebie na głębszym poziomie, zobaczysz czym w istocie są pozorne wewnętrzne sprzeczności, jak różne „postaci” masz w sobie i w jaki sposób mogą one lepiej się ze sobą dogadywać.
  • Zrozumiesz lepiej swoje funkcjonowanie w wybranej przez Ciebie dziedzinie życia lub dowiesz się o tym jakie szanse i wyzwania niesie ze sobą obecny czas, na czym warto się skupić i jak rozumieć to co się teraz dzieje.
  • Doświadczysz bycia pełnią w całej swej wewnętrznej różnorodności, co pozwoli Ci zaakceptować siebie takim jakim jesteś.
Inwestycja: przygotowanie interpretacji horoskopu urodzeniowego plus koszt sesji: 650złPrzed sesją obowiązuje zaliczka 150 zł.
Polecam również prognozę astrologiczną na określony czas, którą wykonuję w ramach Astrocoachingu.
Ważne informacje:

Zanim zgłosisz się na sesję astrologiczną upewnij się, że masz wszystkie niezbędne dane: datę i godzinę urodzenia oraz miejsce urodzenia. Jeżeli godzina znana jest w przybliżeniu koniecznie napisz mi o tym! Im dokładniejsza godzina tym precyzyjniejsze informacje otrzymasz.
Jeżeli masz jakieś określone oczekiwania, pytania, zakresy tematyczne na których chcesz się skupić w czasie sesji – napisz mi o tym.

Do sesji przygotowuję się bardzo pieczołowicie, potrzebuję parę dni na to by dobrze poznać i „poczuć” horoskop. Dlatego nie jest możliwe spotkanie „na już” – na to co wartościowe trzeba trochę poczekać :) Tak więc jeżeli chcesz się zapisać – nie zwlekaj!

Uwaga! Aktualnie wyczerpane terminy na sesje! Kolejne zapisy uruchamiam w kwietniu.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego wsparcia, pomyśl o sesji tarota.
Sesje indywidualne odbywają się w Warszawie na Kabatach. Pozostałe usługi dostępne są również drogą mailową.1 komentarz:

  1. A gdzie można skorzystać z tego kursu? Ciekawe    http://horoskopchinskiznaki.pl/

    OdpowiedzUsuń