poniedziałek, 12 sierpnia 2019

Pełnia w Wodniku - 15 sierpnia 2019Nadchodząca pełnia w Wodniku wydarzy się w objęciach planety miłości – Wenus :) Będzie to więc dobry czas dla relacji zarówno tych intymnych, jak i przyjacielskich. Mogą się nam przydarzyć ważne nowe relacje, może być też tak, że jakieś relacje, które już tylko „zawalają miejsce” odejdą by zrobić miejsce na nowe. Wodnik to znak pokazujący nasza potrzebę wolności, więc dużo może się pojawić informacji na temat naszej potrzeby wolności w relacjach i tego jak być z ludźmi w sposób bardziej autentyczny i szczery. Z jednej strony bardzo aktywny teraz znak Lwa i Wenus w objęciach Słońca rozpalają teraz nasze serca i kontaktują z naszymi prawdziwymi uczuciami i pragnieniami, z drugiej Wodnik domaga się dużo przestrzeni i niezależności, dlatego czas pełni może uaktywnić w nas proces równoważenia, tych dwóch (pozornych) biegunów – miłości i wolności :)

Pełnia w Wodniku to często okres kiedy możemy poczuć narastający bunt przeciwko temu co nas ogranicza, gwałtowną potrzebę bycia sobą i otaczania się ludźmi podobnymi do nas. Wodnik jednak uczy nas, że prawdziwej wolności nikt nie może nam zabrać i że ograniczenia to konsekwencje naszych wyborów albo też niezgody na bycie sobą. W tym czasie możemy poszukać nowych rozwiązań, uwolnić się od ograniczających wzorców myślowych i spojrzeć na nasze życie z zupełnie nowej perspektywy. Może nam w tym pomóc spotkanie z przyjaciółmi, zorganizowanie „burzy mózgów” lub wyobrażenie sobie, że jesteśmy kimś innym i doradzamy samemu sobie z boku. To dobry czas na pracę z naszym „Przyszłym Ja” (Future Self), a więc na wyobrażenie sobie siebie w wymarzonej przyszłości i spojrzenie z tej perspektywy na nasze obecne życie, a także na wizualizacje i afirmacje naszych celów. Wodnik pozwala nam patrzeć w przyszłość i odnajdować w niej inspirację do dalszych działań, pomaga odkryć naszą życiową misję lub przypomnieć sobie najważniejsze marzenia. To czas kiedy patrzymy w gwiazdy (symbolicznie lub nie) w poszukiwaniu życiowych drogowskazów. Stąd znak Wodnika patronuje astrologii ;)

Ta pełnia to również idealny czas na rytuał zdejmowania maski i ogólniej na przyglądanie się temu jak wyrażam siebie wśród ludzi i na ile czuję się autentycznie w grupie. Przyjaciele mogą być bardzo pomocni w Twoich życiowych poszukiwaniach… ale dopóki nie poznasz samego siebie istnieje ryzyko, że będziesz zdradzać siebie z obawy, że stracisz swoje miejsce w grupie. Gdy już odnajdziesz siebie będziesz się czuć tak samo dobrze w grupie jak samemu. I wtedy pojawia się prawdziwy wybór. Przestaje Tobą rządzić lęk, który każe trzymać się blisko innych lub odcinać się od nich. Wiesz już kim jesteś niezależnie od tego co myślą o Tobie inni. Sam dla siebie jesteś oparciem.

Poszukiwanie własnej autentyczności może nas zaprowadzić to spotkania z Wewnętrznym Szaleńcem :) To dobry czas na to by trochę odpuścić sobie konwenanse i zobaczyć dokąd nas prowadzi ta postać. To co dziwne i odbiegające od normy może być teraz dla nas szczególnie karmiące.

Pełnia w Wodniku sprzyja rytuałom w intencji naszych marzeń i mniej lub bardziej szalonych planów, a także w intencji przyciągnięcia wspierających nas ludzi i pielęgnowania naszych przyjaźni. Rok temu w czasie pełni w Wodniku zwołałam pierwsze Zgromadzenie Księżycowe dla wszystkich, którzy celebrują naszą księżycową stronę, dla uczestników Medytacji Księżycowych i moich czytelników :) I działo się dokładnie to o czym piszę – cudowne spotkania z podobnymi ludźmi, w wolności, radości, lekkości i flow, które co dla mnie niezwykle ważne współprowadziłam ze wspaniałymi przyjaciółmi! <3 W tym roku Moonset & Frends zapraszają ponownie na drugie już Zgromadzenie Księżycowe – już w kolejną pełnię w magicznych Rybach! :) Zapraszamy wszystkich z serca <3 Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia - tutaj.Poczujmy wdzięczność dla tych co nas wspierają i za przyjaźń której doświadczamy! :) Życzę Wam pięknej, magicznej pełni!Powiązane teksty:


🍀 Krótko mądrości naszego sprzeciwu na mądrości ;) czyli Wzniosłe rady vs prawdziwe uczucia

🍀 Astrologiczny przewodnik relacyjny, czyli dlaczego dla różnych ludzi okazywanie miłości oznacza zupełnie co innego ;)

🍀 O tym czym jest prawdziwy szacunek w relacji


Jak co pełnię i co nów zapraszam Was serdecznie do udziału w grupowej medytacji na odległość dokładnie w momencie dopełnienia pełni, czyli o 14:29 w czwartek :) Więcej o Medytacjach Księżycowych dowiesz się tutaj

Chcesz dostawać informację o tym co aktualnie na niebie? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!

Zapisy na tej stronie

2 komentarze: