poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Pełnia w Rybach - 26 sierpnia 2018
Nadchodząca pełnia będzie bardzo ciekawą pełnią, choć w zupełnie inny sposób niż ta ostatnia :) Tym razem towarzyszą jej bardzo łagodne i harmonijne układy i jedyna rzecz, która w tym czasie może nam doskwierać (poza oczywiście typową dla pełni falą emocjonalności ;) ) to fakt, że wydarza się ona dzień przed wyjściem Marsa z retrogradacji, więc możemy mieć już ogromną ochotę by zacząć działać i by wprowadzać zmiany, a jednocześnie stojący w miejscu przed zmianą kierunku Mars będzie jeszcze wymagał odrobiny cierpliwości ;) Poza tym nachodząca pełnia połączona jest z pięknym układem z Saturnem i Uranem, zwanym Latawcem. Układ ten sprzyja precyzowaniu planów, konkretyzacji marzeń, przekładaniu wizji na konkrety i tworzeniu rzeczy trwałych. Pełnia w Rybach, która sama w sobie jest pięknym czasem śnienia i czucia tym razem może nam przynieść całkiem namacalne wizje o tym jak możemy zmieniać naszą rzeczywistość i świat wokoło.

Marzenia i śnienie są w tym czasie naszym przewodnikiem i źródłem inspiracji . Jeżeli otworzysz się na sprawy duchowe, medytację, czy marzenia będzie to czas wyjątkowej magii. Jeśli jednak będziesz z tym walczyć i próbować działać według ustalonego planu, możesz się pogubić w księżycowej mgle. Dobry czas by odpuścić sobie oczekiwania, nic nie planować, pobyć w tym co jest, dać się unieść uczuciom, wizjom i marzeniom. Zaufaj, że śniąc o tym co piękne przyciągasz to do siebie. Zaufaj, że przeżywając trudne emocje uwalniasz je i uwalniasz siebie. Zaufaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli czujesz, że wzbiera w Tobie fala – idź za nią :)

Nadchodząca pełnia również bardzo sprzyja marzeniom i budowaniu mostu pomiędzy śnieniem a rzeczywistością. Przypomnij sobie co jest największym pragnieniem Twojego serca. Jeśli nie wiesz wsłuchaj się w nie w medytacji i poproś swoją duszę o odpowiedź. Stań się swoim Marzeniem i poczuj je w ciele. Możesz stać się postacią baśniową, dla której wszystko jest możliwe i spojrzeć z jej perspektywy na swoje życie. Możesz zapisać marzenia w punktach i pomyśleć, co można zrobić by się zrealizowały. Dobrze wyobrażać sobie nie tyle wzniosłe momenty sukcesu ile Twoją codzienność, kiedy marzenie się zrealizuje i w czasie gdy będziesz tam zmierzać. I zobaczyć ile z tego możesz wprowadzić w życie już dzisiaj? Czego pragniesz dla siebie na codzień? Jak chcesz żyć? Jak chcesz by wyglądał Twój idealny rytm dnia? W jaki sposób możesz uświęcić każdy swój dzień, wprowadzić sacrum w „szarą” codzienność, celebrować życie tu i teraz? Właśnie ta pełnia może nam pomóc wpuścić świętość do codzienności i magię do naszego codziennego życia :)

Nadchodząca pełnia ma jeszcze jedną ważną rolę: jest początkiem końca cyklu numerologicznego dla każdego z nas. Nowy cykl numerologiczny, w systemie Gladys Lobos zacznie się już za dwa tygodnie, wraz z wrześniowym nowiem (więcej o tym tutaj). Czas, który nam pozostaje do nowego cyklu warto więc wykorzystać jako bilans tego czego doświadczyliśmy w ostatnim roku. Spójrzmy na to przede wszystkim z perspektywy wdzięczności i docenienia dla siebie. Nawet jeśli czas był trudny, to w końcu daliśmy radę! Nawet jeśli nie zrealizowaliśmy planów, to na pewno czegoś się nauczyliśmy, czy coś innego ważnego się w nas zadziało. Ta pełnia jest wspaniałym czasem na wyrażanie wdzięczności i na zobaczenie naszej drogi z perspektywy dzisiejszej - nowej świadomości.

Pięknej pełni Wam życzę i niech Ryby i ich władca Neptun prowadzą Was do bezpiecznej przystani Waszych serc! :)Jak co pełnię i co nów zapraszam Was serdecznie do udziału w grupowej medytacji na odległość dokładnie w momencie do-pełnienia pełni, czyli o 13:56 w niedzielę! Więcej o Medytacjach Księżycowych dowiesz się tutaj

Chcesz dostawać informację o tym co aktualnie na niebie? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!

Zapisy pod tym linkiem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza