poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Pełnia w Wodniku - 18 sierpnia 2016

Pełnia sierpień 2016


Nadchodząca pełnia może przynieść nam ważne wskazówki dotyczące przyszłości i kierunku, w którym chcemy iść. Wodnik jest znakiem najbardziej nastawionym na przyszłość, a tej pełni towarzyszy dodatkowo konfiguracja zwana Palcem Bożym (z Jowiszem i Merkurym na wierzchołku), która słynie z tego, że działa jak drogowskaz i impuls ze strony siły wyższej popychający nas we właściwym kierunku ;) Nie każdego z nas ten palec zapewne dotknie (szczególnie „narażone” są osoby z aktywnym 25 stopniem w horoskopie), ale na pewno warto się nastawić na odbiór i zrobić sobie miejsce na to by zrobić coś nieoczekiwanego J

Pełnia w Wodniku to okres kiedy możemy poczuć narastający bunt przeciwko temu co nas ogranicza, gwałtowną potrzebę bycia sobą i otaczania się ludźmi podobnymi do nas. Wodnik jednak uczy nas, że prawdziwej wolności nikt nie może nam zabrać i że ograniczenia to konsekwencje naszych wyborów lub też niezgody na bycie sobą. W tym czasie możemy poszukać nowych rozwiązań, uwolnić się od ograniczających wzorców myślowych i spojrzeć na nasze życie z zupełnie nowej perspektywy. Może nam w tym pomóc spotkanie z przyjaciółmi, zorganizowanie „burzy mózgów” lub wyobrażenie sobie, że jesteśmy kimś innym i doradzamy samemu sobie z boku. To dobry czas na pracę z naszym „Przyszłym Ja” (Future Self), a więc na wyobrażenie sobie siebie w wymarzonej przyszłości i spojrzenie z tej perspektywy na nasze obecne życie, a także na wizualizacje i afirmacje naszych celów. Wodnik pozwala nam patrzeć w przyszłość i odnajdować w niej inspirację do dalszych działań, pomaga odkryć naszą życiową misję lub przypomnieć sobie najważniejsze marzenia. To czas kiedy patrzymy w gwiazdy (symbolicznie lub nie) w poszukiwaniu życiowych drogowskazów. To właśnie znak Wodnika patronuje astrologii ;)

Ta pełnia to również idealny czas na rytuał zdejmowania maski i ogólniej na przyglądanie się temu jak wyrażam siebie wśród ludzi i na ile czuję się autentycznie w grupie.  Przyjaciele mogą być bardzo pomocni w Twoich życiowych poszukiwaniach… ale dopóki nie poznasz samego siebie istnieje ryzyko, że będziesz zdradzać siebie z obawy, że stracisz swoje miejsce w grupie. Gdy już odnajdziesz siebie będziesz się czuć tak samo dobrze w grupie jak samemu. I wtedy pojawia się prawdziwy wybór. Przestaje Tobą rządzić lęk, który każe trzymać się blisko innych lub odcinać się od nich. Wiesz już kim jesteś niezależnie od tego co myślą o tobie inni. Sam dla siebie jesteś oparciem.
Poszukiwanie własnej autentyczności może nas zaprowadzić to spotkania z Wewnętrznym Szaleńcem J To dobry czas na to by trochę odpuścić sobie konwenanse i zobaczyć dokąd nas prowadzi ta postać. To co dziwne i odbiegające od normy może być teraz dla nas szczególnie karmiące.
Ta pełnia sprzyja rytuałom w intencji naszych marzeń i mniej lub bardziej szalonych planów, a także w intencji przyciągnięcia wspierających nas ludzi i pielęgnowania naszych przyjaźni. Poczujmy wdzięczność dla tych co nas wspierają i za przyjaźń której doświadczamy! J Życzę Wam pięknej, magicznej pełni!

Jak co pełnię i co nów zapraszam Was serdecznie do udziału w grupowej medytacji na odległość dokładnie w momencie dopełnienia pełni, czyli w czwartek o 11:27! Więcej o Medytacjach Księżycowych dowiesz się tutaj

Chcesz dostawać informacje o tym co się dzieje na niebie? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera! Zapisy pod tym linkiem


5 komentarzy:

 1. [...] ważne wskazówki dotyczące przyszłości i kierunku, w którym chcemy iść. Wodnik jest znakiem najbardziej nastawionym na przeszłość[...]- nastawionym na przEszłość czy przYszłość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodziło o przyszłość oczywiście... już poprawiłam :) dzięki!

   Usuń
 2. Co oznacza "J" pojawiające się trzy razy w tekście? Czy to literówka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co oznacza "J" pojawiające się trzy razy w tekście? Czy to literówka?

  OdpowiedzUsuń
 4. czwartek o 11:27 czy piątek?

  OdpowiedzUsuń