poniedziałek, 7 września 2015

Nów w Pannie z zaćmieniem Słońca i początkiem Nowego Cyklu Osobistego - 13 września 2015
Czas nowiu, jest okresem ciemności, zanurzenia w sobie i odnowy, kończenia starego i zaczynania nowego. Ten, który nadchodzi, działać będzie jeszcze silniej, ponieważ towarzyszyć mu będzie częściowe zaćmienie Słońca (niewidoczne w Polsce). Zaćmienia mają moc wypalania starych
wzorców i przynoszenia wydarzeń wyjątkowych, przełomowych, wymykających się logice zdarzeń, w szczególności osobom, których horoskop urodzeniowy aktywizują. Jednocześnie nów ten jest początkiem nowego roku osobistego w systemie numerologicznym Gladys Lobos, w mojej opinii nadzwyczaj dobrze się sprawdzającej metody prognozy (więcej o tym przeczytasz tutaj). Czyli mamy aż trzy w jednym! :)   Słowem jest to nów szczególny, wieńczący kończący się cykl i otwierający nowy, warto się więc do niego dobrze przygotować.

Znak Panny sprzyja uzdrawianiu, oczyszczaniu ciała i umysłu, podążaniu za mądrością ciała. To właśnie nasze ciało jest najlepszym przewodnikiem kiedy szukamy głębokiej odnowy, prostych i naturalnych rozwiązań, życia zgodnego z potrzebami naszego serca. Nów w Pannie to więc znakomity czas na oczyszczanie ciała i duszy. Można w tym czasie robić głodówki lub dowolny detoks od tego co nas zamula i obciąża (internet, telefon, facebook, toksyczne relacje, niezdrowe jedzenie czy używki etc.). Zastanów się co w Twoim codziennym życiu Ci nie służy, co obciąża Cię i zabiera Ci czas. Możesz również oczyścić przestrzeń wokół siebie, wyrzucić to co zbędne, przypomnieć sobie o zasadach feng shui :) Znak Panny uczy: mniej znaczy więcej! A także o tym, że porządek w przestrzeni przekłada się na porządek w życiu. Im więcej zrobimy przestrzeni wokół siebie i w sobie w tym czasie, tym więcej zaprosimy Nowego. Podsumujmy odchodzący rok osobisty, podziękujmy z pokorą za jego owoce i doceńmy siebie za to co nam się udało :)

Jednocześnie to dobry czas na skupienie się na planach i zasianie intencji Nowego. Pomyśl o tym co chcesz przyciągnąć do siebie w nowym cyklu, co zapraszasz, zrób listę, harmonogram działań lub pomyśl o innym sposobie na to by skutecznie „zasiać” swoje intencje w materialnej, codziennej rzeczywistości :) Chodzi jednak nie o przepracowywanie się – nów jest zazwyczaj czasem niezbyt dużej energii i skierowania się do wnętrza – co o najprecyzyjniejsze możliwe sformułowanie swoich celów i wypuszczenie dobrze przemyślanych intencji w świat :) Dobrze wykorzystany czas nowiu pozwoli nam zebrać energię na ten pracowity czas, pozbyć się toksyn i zamętu myślowego, wyrzucić z głowy i z życia to co zbędne i zrobić miejsce na to co przed nami.

Dobrego nowiu i nowego roku osobistego Wam życzę! Niech intencje się spełniają! :)


Polecam zapoznanie się z artykułem opisującym poszczególne cykle życia i sprawdzenie jaki rok wraz z nowiem pożegnasz a jaki powitasz - znajdziesz go tutaj.

Jak co pełnię i co nów zapraszam Was serdecznie do udziału w grupowej medytacji na odległość dokładnie w momencie kulminacji nowiu, czyli o 8:41 w niedzielę! Więcej o Medytacjach Księżycowych dowiesz się tutaj***
Tekst i prawa autorskie: Maria Moonset
Chcesz dostawać informację o księżycu w znakach, o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!
Zapisy pod tym linkiem


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza