poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Pełnia w Rybach - 29 sierpnia 2015

Pełnia w sierpniu 2015Pełnia Księżyca w Rybach jest czasem marzeń i śnienia. Jeżeli otworzysz się na sprawy duchowe, medytację, czy marzenia będzie to czas wyjątkowej magii. Jeżeli jednak będziesz z tym walczyć i próbować działać według ustalonego planu, możesz się pogubić w księżycowej mgle. Dobry czas by odpuścić sobie, nic nie planować, pobyć w tym co jest, dać się unieść uczuciom, wizjom i marzeniom. Zaufaj, że śniąc o tym co piękne przyciągasz to do siebie. Zaufaj, że przeżywając trudne emocje uwalniasz je i uwalniasz siebie. Zaufaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. To jest pełnia wyjątkowo magiczna, bo Księżyc połączy się z Neptunem, panem wszystkiego co duchowe, magiczne i romantyczne, natomiast Słońce (każda pełnia to ustawienie się Słońca i Księżyca po przeciwnych stronach Ziemi) połączy się z dobroczynnym Jowiszem. Dla każdego z nas ten układ pewnie będzie oznaczał trochę co innego, w zależności od horoskopu urodzeniowego, jednak można powiedzieć, że tak wybitnego czasu na magię miłosną dawno nie było i długo nie będzie! :) To również sprzyjający układ dla wszelkiej ekspresji artystycznej, do podróży w innych wymiarach i do pisania wierszy przy blasku Księżyca ;) Dajcie się mu tej nocy uwieść, a może zaprowadzić Was tam gdzie bywaliście dotąd tylko w najpiękniejszych marzeniach :)

Nadchodząca pełnia więc bardzo sprzyja marzeniom i budowaniu mostu pomiędzy śnieniem a rzeczywistością. Przypomnij sobie co jest największym pragnieniem Twojego serca. Jeśli nie wiesz wsłuchaj się w nie w medytacji i poproś swoją duszę o odpowiedź. Stań się swoim Marzeniem i poczuj je w ciele. Możesz stać się postacią baśniową, dla której wszystko jest możliwe i spojrzeć z jej perspektywy na swoje życie. Możesz zapisać marzenia w punktach i pomyśleć, co możesz zrobić by się one zrealizowały. Jeżeli to trudne możesz zaprosić do dialogu trzy postaci – Wewnętrznego Marzyciela, Wewnętrznego Krytyka i postać szukającą porozumienia między nimi - Mediatora. Daj każdemu czas na wypowiedzenie się bez przerywania i postaraj się prowadzić rozmowę w kierunku konkretnych rozwiązań.

Jutrzejsza Pełnia to również dobry czas na wróżby, rytuały, wypowiadanie intencji i otwieranie się na przyjęcie tego o czym marzymy. Dajmy się poprowadzić mocom kosmicznym ku temu co dla nas najlepsze :)

 Jak co pełnię i co nów zapraszam Was serdecznie do udziału w grupowej medytacji na odległość dokładnie w momencie do-pełnienia pełni, czyli o 20:35 w sobotę! Więcej o Medytacjach Księżycowych dowiesz się tutaj


***
Tekst i prawa autorskie: Maria Moonset
Jeżeli chcesz przekopiować powyższy tekst na swoją stronę, blog lub fanpage zapoznaj się z zasadami korzystania z moich tekstów tutaj
Chcesz dostawać informację o księżycu w znakach, o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!
Zapisy pod tym linkiem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza