piątek, 7 lutego 2014

Ceremonie Miłości - Tantryczne Walentynki 2014

W tym roku Walentynki zbiegają się z pełnią Księżyca w znaku Lwa! Lew jest znakiem powiązanym z sercem i z ognistymi uczuciami, pełnia sprzyja uniesieniom i magii miłosnej... Wszystko to razem oznacza wyjątkowy czas celebracji miłości :)

O tej pełni więcej napiszę niebawem, teraz tylko wyjawię, że najważniejszym wątkiem będzie otwieranie serca, rozgaszczanie się w miłości do samego siebie i otwieranie się na dzielenie się miłością ze światem i na otrzymywanie jej. Noc Walentynkowa będzie więc idealnym czasem na miłosne rytuały i celebrację miłości. 

Z tej okazji wraz z Sonią A. Bednarek z Namiętnej Obecności i Piotrem Jör Grabowskim z Essential Being zapraszamy Was na Ceremonie Miłości, czyli tantryczne Walentynki!
To wieczór upajania się miłością!

Porzuć błahostki i zanurz się w....
słodkim oddechu miłości,
kołyszących oceanach swobodnego ruchu,
 ogniu zmysłów i dotyku delikatnym jak kwiat.


***
W programie Ceremonii:

Tantryczne Rytuały Serca i Zmysłów
Uważnie i z czułością odżywią Twoje serce i Twoją sensualność. Obejmiesz je jak pąki kwiatów, by poczuć ich rozpuszczającą delikatność i przenikającą ciepłem moc. Sercem też wchłoniesz swe zmysły, stając się alchemikiem, co łączy różne wymiary miłości. Będąc w pojedynkę ożywisz także swój miłosny romans z samym/ą sobą i z życiem, świętując swoją niezwykłą niepowtarzalność. Będąc z ukochaną, ukochanym będziecie mogli celebrować miłosny zachwyt, który Was połączył, pogłębiając Waszą bliskość i intymność.

Odkrywanie Sześciu Języków Miłości
Każdy z nas ma swój język miłości, jakiego nauczył się dorastając. Twoja ukochana, czy bliska Ci osoba także. I zwykle jest on inny niż Twój. Sposobów na odkrywanie własnego języka miłości oraz na stworzenie wspólnego jest nieskończona ilość, ale my, tego wieczoru, przywołamy sześć z nich: Słowa Czułego Uznania, Święty Czas, Świętą Przestrzeń, Przyjmowanie Darów, Obdarowywanie i Miłosny Dotyk.

Ceremonia Przywoływania i Pielęgnowania Miłości
Zanurzymy się w medytacji, która pomorze Ci odkryć źródło miłości w Tobie. Ukochanie samego siebie jest kluczem, który otwiera bramy serca i przygotowuje nas do zaproszenia miłości, harmonii i namiętności w zewnętrznym świecie. Podczas tej ceremonii przywołasz to czego pragniesz zwijając z plastra wosku świecę intencji, której moc wyzwolisz potem we właściwym dla siebie momencie.Baśnie o Miłości
Na koniec wieczoru, w nasączeniu miłością, oddamy się prowadzeniu niezwykłej Bajarce – Magdzie Polkowskiej do krainy baśni. Ten prastary teatr opowiadania baśni odsłoni przejścia do innych światów.

Miłosny napój i przysmak
Prosto od Veg Deli! Jak wszystko tego wieczoru, do kosztowania sercem, jakby to w nim mieszkał smak.


Szczegóły organizacyjne:

Dla kogo:
Ceremonie Miłości są dla par, przyjaciół i osób w pojedynkę. Każdy będzie mógł poczuć się komfortowo niezależnie od tantrycznego doświadczenia.
Miejsce: Warszawa, Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17
Termin: 14 luty 2014, piątek, godz.: 19:00 – 23:00
Zapisy: info@namietnaobecnosc.pl, +881 298 975
Udział:
regularna cena ~ 200 zł/ osoba
WCZESNA CENA (przy wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł do 10.02.2014) ~ 150 zł/ osoba
Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki w wys. 100 zł / osoba
Sposób płatności:
przelewem na rachunek bankowy podany po zgłoszeniu rezerwacji lub za pośrednictwem PayPal ze strony Namiętnej Obecności:
http://www.namietnaobecnosc.pl/walentynki-ceremonie-milosci-14-02-2014-warszawa/?preview=true&preview_id=2202&preview_nonce=c5798b2418

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza