niedziela, 15 grudnia 2013

Pełnia w Bliźniętach - 17 grudnia 2013

Poniższy opis dotyczy wydarzenia z przeszłości, jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym co aktualne zapraszam na stronę główną, na moją stronę na facebooku Astrologia Pełnioraz do zapisania się do Moonset Newslettera, w którym opisuję każdy nadchodzący tydzień. 
Pełnia Księżyca jest czasem wypowiadania życzeń, odprawiania rytuałów i celebrowania. Bliźnięta to znak najsilniej powiązany z myślami, słowami i komunikowaniem się. Stąd pełnia w Bliźniętach to czas kiedy słowa mają szczególnie wielką moc! Warto poszukać teraz tych intencji, które są dla nas najważniejsze, popracować nad mapą celów i marzeń, nadać im konkretną formę. Bliźnięta to moc opowieści dlatego pięknym rytuałem na ten czas będzie opowiedzenie samemu sobie swojego wymarzonego życia, za rok, za pięć, dziesięć lat…. Możesz puścić wodze fantazji i nie krępować się tym co uważasz za realne. Ale pamiętaj! Słowa mają moc, więc nie wypowiadaj życzeń pochopnie! ;)

Aktywowany znak Bliźniąt uruchamia nasz intelekt, natomiast opozycyjny znak Strzelca (gdzie znajduje się Słońce) nadaje mu cel. Kluczowym tematem tej pełni jest więc poszukiwanie i wyrażanie ważnych celów życiowych, nowych kierunków rozwoju i poszukiwanie głębszego sensu naszego istnienia. To dobry moment
na to by spojrzeć szerzej, wyjść poza ograniczające przekonania i uwierzyć, że możemy urzeczywistnić nasz idee. To czas kontaktu z naszym wewnętrznym Mędrcem/Wiedźmą/Przewodnikiem. Zapytanie siebie: czego tak naprawdę pragnę, co chcę osiągnąć i jak żyć? Poproszenie o wskazówki, jak to osiągnąć (np. w medytacji czy w pracy z kartami). Wykorzystaj moc tej pełni by wyrazić kierunek, w jakim chcesz się rozwijać w nadchodzącym roku i poproś o prowadzenie. Sky is the limit! :)

Ważnym aspektem tej pełni jest również otwarcie na drugiego człowieka, akceptacja dla inności, docenienie naszej różnorodności. Jest to więc idealny moment na to by podzielić się ze światem swoją dobrą intencją i połączyć we wspólnej medytacji w intencji pokoju, porozumienia między wszystkimi istotami i pojednania. Zapraszam Cię serdecznie do przyłączenia się do wspólnej medytacji dokładnie w godzinie do-pełnienia pełni, czyli o 10:28 czasu polskiego. Jeżeli wtedy nie możesz medytować, postaraj się chociaż przyłączyć się do nas choć jedną wspierającą myślą Opis wydarzenia znajdziesz  tutajGrafiki: Piotr Jör Grabowski - piotrjorgrabowskidesign.tumblr.com


Chcesz dostawać informację o księżycu w znakach, o pełniach i nowiach i innych astro - wydarzeniach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!
Polecam również OSOBISTY ASTROKALENDARZ 2014 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza