niedziela, 27 października 2013

Nów Księżyca w Skorpionie i zaćmienie Słońca w listopadzie

Poniższy opis dotyczy wydarzenia z przeszłości, jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym co aktualne zapraszam na stronę główną, na moją stronę na facebooku Astrologia Pełnioraz do zapisania się do Moonset Newslettera, w którym opisuję każdy nadchodzący tydzień. 

Nów w znaku Skorpiona połączony z zaćmieniem Słońca będzie miał miejsce w niedzielę 3 listopada o 13.50 i będzie to czas szczególny. Wszystkie fragmenty kosmicznej układanki (w tym Merkury w retrogradacji o czym pisałam wcześniej)składają się na obraz uzdrawiania głębokich traum przeszłości, uwalniania trudnych i często skrywanych emocji, transformacji głębokich struktur naszego życia. Wiele tajemnic i ukrytych praw rządzących naszym życiem może teraz wyjść na jaw. Objawienia te mogą nie być przyjemne, ale za to ukażą nam drogę do prawdziwego uzdrowienia. Świadomość tego, że by dojść do światła trzeba się zmierzyć z najciemniejszym cieniem może nas uratować przed pułapką, jaką byłoby teraz szukanie łatwiejszej drogi dookoła lub na skróty. Innymi słowy jest to czas kiedy coś w nas umiera, po to by zrobić miejsce na to co nadchodzi. Feniks spala się na ołtarzu po to by odrodzić się silniejszy niż kiedykolwiek.


To o czym piszę może się zrealizować na różnych poziomach. Może to być czas intensywnych zmian w naszym życiu, jeżeli konfiguracje na niebie aktywizują nas urodzeniowy horoskop. Może to być czas napięć i wybuchów emocji w naszym otoczeniu i głębokich zmian w świecie. Jeżeli świadomie poprowadzimy uwagę ku temu co chcemy pożegnać będzie to czas idealny na uzdrawianie traum i uwalnianie się od tego co nam nie służy. Jeżeli poczujesz, że nadciągają zmiany pamiętaj, że najważniejsza jest teraz głęboka uczciwość wobec samego siebie, wniknięcie w głąb swoich motywacji, intencji i uczuć, to po by je wyrazić i uwzględnić nie czekając aż okoliczności zrobią to za Ciebie. 


Czas sprzyja pracy z wzorcami jakie wynieśliśmy z domu rodzinnego, a nawet z tymi pochodzącymi z bardziej odległej przeszłości. Dobrze pomyśleć o rytuałach dla przodków, uzdrawianiu historii rodzinnych i wyrażaniu niewypowiedzianych krzywd. Inne tematy, które teraz mogą być uzdrawiane to: • nasza seksualność i wszelkie historie, które mogły nas od niej odciąć,
• nasz stosunek do pieniędzy, problemy z długami i zobowiązaniami wobec innych,
• niewyrażone emocje i wszystko to co sami staramy się przed sobą (i innymi) ukryć,
• potrzeba kontroli siebie i innych jako coś co hamuje nas przed pójściem do przodu
• wszystko to co wiąże się z tematem chorób i śmierci, lęku lub fascynacji nimi, przyciągania chorób i nieszczęścia i wszelkich tendencji autodestruktywnych
• poszukiwaniem swojej wewnętrznej mocy i mocy do uzdrawiania siebie i innych

Nów w niedziele jest czasem, który otwiera i inicjuje okres zmian, o ile podejdziemy do niego ze świadomością i otwartością. Jeżeli czujesz, że coś chcesz w swym życiu zmienić to jest najwyższy czas na to by zobaczyć co Cię trzyma i uwolnić swoją moc.

Jeśli szukasz inspiracji do tego co może Ci pomóc w tym czasie lub też jak poradzić sobie z tym co się teraz wyłoni polecam:
• Rytuał ze świecami rytualnymi oraz świece dla zmarłych "Światło dla Dusz"
• Healing Circles – uzdrawiające kręgi, które ruszą w listopadzie, więcej o nich przeczytasz tutaj
• Spotkanie w Kobiecej Świątyni Esencji 4 listopada poświęcone żegnaniu tego co nam nie służy, szczegóły tutaj
• Spotkanie dla kobiet szukających siebie w nowej rzeczywistości po rozstaniu, szczegóły tutaj

• Sesje indywidualne z Piotrem Grabowskim, Joanną Ejtmanowicz (m.in. tantryczne rozbrajanie ciała) i ze mną :)

Chcesz dostawać informację o księżycu w znakach, o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!

Zapisy pod linkiem: https://tinyletter.com/MoonsetZOBACZ TAKŻE:

  •  Po co komu astrologia? - krytyczne spojrzenie na zastosowanie astrologii w życiu, z konstruktywnymi wnioskami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz