sobota, 5 października 2013

Kalendarz Księżycowy - Księżyc w Skorpionie - znaczenie
Księżyc w Skorpionie: Spotkanie z cieniem

 

Czas intensywnych doświadczeń w bliskich relacjach i w relacji z samym sobą. Jesteśmy teraz lepiej dostrojeni ukrytej i ciemniejszej strony rzeczywistości, łatwiej możemy skontaktować się z nagromadzonymi negatywnymi emocjami, z żalem związanym z przeszłością, z lękiem przed przyszłością – i uwolnić się od nich. Drogą do uwolnienia jest pozwolenie sobie na poczucie tego co naprawdę czuję i zaakceptowanie tego, że tak jest. Warunkiem – dostrzeżenie tego, że to co mnie złości w innych jest informacją o tym czego nie lubię w sobie i co mogę spróbować bardziej świadomie wyrażać. Kontakt z ciemną stroną samego siebie może stać się źródłem wewnętrznej mocy i motywacji do działania!Dobry czas na:


  • Zadbanie o siebie poprzez redukcję nadmiaru bodźców, powierzchownych relacji interpersonalnych i nieistotnych komunikatów oraz wszystkiego co zaburza nasze poczucie bezpieczeństwa. Może to oznaczać konstruktywne wycofanie się ze świata lub ograniczenie interakcji do tych osób, z którymi możesz wyrażać siebie w pełni. 
  • Poszukiwanie prawdy o sobie samym, o innych, o świecie lub też ujawnianie tej prawdy 
  • Odkrywanie nowych wymiarów intymności w związku, w seksie, czy w ramach praktyki tantrycznej 
  • Cieszenie się swoją seksualnością i płynącą z niej mocą transformacji i kreacji 
  • Uzdrawianie siebie i innych, szukanie głębszego zrozumienia, terapię 
  • Załatwianie spraw finansowych, analizowanie budżetu, zabezpieczanie wspólnego majątku i rozwiązywanie spraw związanych z wszelkimi długami.

Chcesz dostawać informację o tym kiedy księżyc jest w którym znaku, 

oraz o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego newslettera!

 Zapisy pod linkiem: https://tinyletter.com/Moonset  Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza