sobota, 5 października 2013

Kalendarz Księżycowy - Księżyc w Wadze - znaczenieKsiężyc w Wadze: W poszukiwaniu harmonijnych relacji


 

Na pierwszy plan wysuwa się temat balansu pomiędzy różnymi sferami w życiu, pomiędzy dawaniem i braniem oraz pomiędzy twoimi potrzebami a potrzebami partnera (lub innych ważnych osób). Potrzebujemy towarzystwa i spotkań, ale jednocześnie wzrasta potrzeba dopasowania się do innych  i wrażliwość na ich opinię. Dlatego właśnie tak ważne jest zachowanie równowagi, tak by jednocześnie być z ludźmi i być w kontakcie z samym sobą i swoimi potrzebami. Zachowując ten balans i uwzględniając różne perspektywy możesz teraz skutecznie negocjować, rozwiązywać konflikty w relacjach i szukać kompromisu.

Dobry czas na:


  • Randki, romantyczne spotkania
  • Dbanie o wygląd, zakupy
  • Życie towarzyskie, wyjścia na miasto, udział w wydarzeniach kulturalnych
  • Ważne rozmowy, wspólne rozwiązywanie problemów
  • Nawiązywanie współpracy, rozmowy z partnerami biznesowymi i wspólne działania


Inne opisy z Kalendarza Księżycowego:

Chcesz dostawać informację o tym kiedy księżyc jest w którym znaku, oraz o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego newslettera!
Zapisy pod linkiem: https://tinyletter.com/Moonset

1 komentarz:

  1. W naszym prostym zyciu milosc odgrywa bardzo szczególna role. Teraz jestesmy w stanie uczynic twoje zycie milosne zdrowym i nie ma miejsca na zadne klopoty. Wszystko to jest mozliwe dzieki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógl mi rzucic zaklecie, które przywrócilo mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawily mnie dla innej kobiety. mozesz takze skontaktowac sie z nim ( agbazara@gmail.com ) lub WhatsApp / Call: ( +2348104102662 ), i byc szczesliwym na wieki, tak jak teraz z jego doswiadczeniem.

    OdpowiedzUsuń