niedziela, 13 października 2013

Kalendarz Księżycowy - Księżyc w znaku Ryb - znaczenieKsiężyc w Rybach: Czas śnienia

 

Księżyc w znaku Ryb

 

Czas, kiedy lepiej sobie odpuścić nadmiar zadań i pozwolić sobie na wycofanie oraz odpoczynek. Starając się nadążyć ze wszystkim i wywiązać się z obowiązków możemy zauważyć, że świat nam nie sprzyja: rzeczy się gubią, ludzie się spóźniają i różne dziwne przypadki stają nam na drodze. W tym czasie warto zaufać swoim przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne wskazówki a także inspirację twórczą. Czas sprzyja działaniom artystycznym, pisaniu, medytacjom i innym praktykom duchowym. Jesteśmy teraz bardziej niż zwykle podatni na alkohol i łatwo możemy przecenić swoje możliwości w tym zakresie. Z ważnymi decyzjami lepiej się teraz wstrzymać bo nie widzimy sytuacji zbyt jasno i zbytnio poddajemy się emocjom.


Księżyc w Rybach photo by Anka Zhuravleva
Dobry czas na:


·         Odpoczynek, wycofanie się ze świata i „odpłynięcie” w świat wewnętrznych przeżyć i marzeń
·         Praktyki duchowe, medytację, modlitwę i refleksję
·         Szukanie twórczej inspiracji, pisanie wierszy, malowanie i muzykowanie oraz wszelką twórczość artystyczną
·         Pomaganie innym, wspieranie potrzebujących, choć z uważnością by nie dawać z siebie więcej niż możemy dać bez szkody dla siebie
·         Spacer tropem intuicji, podążanie za tym co nas wzywa, kontakt z wodą (choćby basen) lub ze sztuką (choćby kino)


Inne opisy z Kalendarza Księżycowego:  
 Chcesz dostawać informację o tym kiedy księżyc jest w którym znaku, oraz o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego cotygodniowego newslettera!
Zapisy pod linkiem: https://tinyletter.com/Moonset
Więcej o tym co w newsletterze: http://moonsetstory.blogspot.com/2013/10/moonset-newsletter.html

4 komentarze:

 1. jak mogę ten piękny artykuł udostępnić u siebie na fb ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wojtek, najprościej z mojej strony na fb :) choćby stąd: https://www.facebook.com/astrologiapelni/photos/a.475962219111697.98621.301784673196120/720967547944495/?type=1&theater

   Dzięki, pozdrawiam :)
   Maria Moonset

   Usuń
 2. Hmm 🤔 co 7 lat powtarza się kalendarz? Mamy 2020r a wpis jest z 2013r🙄

  OdpowiedzUsuń