niedziela, 13 października 2013

Kalendarz Księżycowy - Księżyc w znaku Barana - znaczenieKsiężyc w Baranie: Impuls do działania


Sprawy toczą się szybko a nastroje mogą być wybuchowe, dlatego warto pomyśleć o konstruktywnych sposobach na rozładowanie nadmiaru energii. Dobrym pomysłem jest wszelka aktywność fizyczna, ale też podejmowanie działań, które wymagają odwagi, szybkości działania i refleksu. Sprawy wymagające cierpliwości i chłodnego namysłu lepiej odłożyć na później. Jeśli zbierasz się od jakiegoś czasu do czegoś teraz może przyjść impuls do otwartego działania i ujawnienia swojego stanowiska. Mamy teraz w sobie dużo energii do bronienia siebie, ale też łatwo możemy przeholować. Dobry czas na to by w bezpiecznych warunkach wyrazić tłumioną dotąd złość i znaleźć w niej impuls do działania.Dobry czas na:
·         Aktywność fizyczną, taniec
·         Rywalizację, stawanie za sobą i sięganie po swoje
·         Inicjowanie nowego kierunku, wychodzenie z cienia i zdecydowany ruch do przodu w tym co dla nas ważne
·         Szybkie zdecydowane akcje, gdzie potrzebna jest pewność siebie, optymizm i duża siła przebicia
·         Wyrażanie gniewu, swej agresywnej i często tłumionej strony w bezpiecznych warunkachInne opisy z Kalendarza Księżycowego:

      Chcesz dostawać informację o tym kiedy księżyc jest w którym znaku, oraz o pełniach i nowiach z wyprzedzeniem? Zapisz się do darmowego newslettera! Zapisy pod linkiem: https://tinyletter.com/Moonset
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza