Świece i rytuały
Świeczki z plastrów naturalnego wosku są fantastyczna alternatywą dla „zwykłych” świeczek!

 • Pięknie pachną miodem i propolisem – zapach, który bije na głowę wszystkie sztuczne zapachy!
 • Podczas spalania topiący się wosk tworzy fantazyjne kształty. Plastry wosku stapiając się tworzą ażurowe konstrukcje. Każda świeca spalając się tworzy małe dzieło sztuki! Zawsze gdy obserwuję ten spektakl dostrzegam w nim metaforę życia ludzkiego, które płonie pięknym płomieniem, powoli wypala się, a jednocześnie tworzy nowe formy…
 • Tworzą wyjątkową atmosferę! Łączą piękno, duchowość, tradycję i naturalność.
 • Są tworzone z INTENCJĄ! Za każdym razem, gdy planuję zrobić świeczki wybieram na to odpowiedni astrologicznie moment, korespondujący z intencja jaką pragnę obdarzyć świece (np. miłość, powodzenie, siła, rozwój duchowy itp.). Proces powstawania świec jest rytuałem i medytacją nad Intencją. Świeczki nasycane są również energią reiki by niosły w sobie moc uleczania, inicjowania dobrych zmian i przyciągania wszelkiej pomyślności.

 • Są ekologiczne i zdrowsze niż świece parafinowe (parafina jest pochodną ropy naftowej), które są często kolorowe i pachnące, ale zawierają syntetyczne zapachy, mogą zanieczyszczać powietrze sadzą oraz toksynami. Naukowcy z South Carolina State University sprawdzili skład powietrza w pudełkach, w których wypaliły się świece parafinowe i świece z wosków roślinnych. Okazuje się, że świece parafinowe w trakcie spalania emitują substancje toksyczne, jak toluen i benzen. Świece z roślinnych wosków są bezpieczne, a jednocześnie roztaczają naturalny zapach.
 • Naturalnie jonizują ujemnie powietrze, dzięki czemu neutralizują powszechny wokół nas nadmiar szkodliwych jonów dodatnich wytwarzanych przez urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne obecne w naszych domach i biurach (telewizory, komputery)
 • Energetyzują pozytywnie osłabione ciało po przebytych chorobach oraz przyśpiesza powrót do zdrowia, działają relaksująco, łagodzą stres, nerwice i migreny
 •   Skutecznie neutralizują szkodliwy dym tytoniowy, oraz neutralizuje jego zapach oraz inne nieprzyjemne zapachy pochodzenia naturalnego i chemicznego 


Świece rytualne

Tworzone są na specjalne zamówienie i nasycane szczególną mocą zmiany. Specjalnie wybieram moment rytuału, w którym powstanie świeca uwzględniając fazy księżyca oraz moc szczególnie ważnych przy danej intencji planet. Jeżeli podasz mi swoją datę i godzinę urodzenia wybiorę moment, który także indywidualnie będzie dla Ciebie mocny. Do świec rytualnych dodaję instrukcję w jaki sposób przeprowadzić rytuał by wzmocnić ich skuteczność.

Istnieje również możliwość zamówienia kompletu świec rytualnych (5 sztuk) z indywidualnym kalendarzem szczególnie ważnych momentów w roku, które warto wzmocnić rytuałem. Przykładowo moment w roku kiedy Wenus wraca na pozycję, w którą zajmowała podczas Twoich urodzin, jest idealnym momentem na mocny rytuał w intencji znalezienia miłości lub uzdrawiania bliskich relacji.Świece rytualne dzielą się na:
 • oczyszczające / uwalniające - do spalenia podczas ubywającego Księżyca lub tuż przed nowiem;
 • przyciągające / wzmacniające - do spalenia na rosnącym Księżycu lub tuz przed pełnią;
 • podwójne "Podwójny Płomień" - w kształcie podwójnej spirali - do gruntownej transformacji łączącej aspekt uwalniania tego co już nam nie służy i przyciągania tego co pragniemy. Więcej o tej świecy napisałam min. tutaj
 • potrójne "Potrójny Płomień" - do szczególnych rytuałów, odprawianych np. w intencji Ziemi, Pokoju lub w celu osiągnięcia szczególnie ważnych celów.
 • świece oczyszczające historie rodzinne, wspierające naszych przodków i innych zmarłych w przejściu na drugą stronę, pomagające nam odciąć się od niesłużących nam połączeń karmicznych - "Światło dla dusz" - dostosowane do postawienia na grobie lub do wypalenia w innym miejscu.
Więcej na temat świec rytualnych oraz instrukcję do przeprowadzenia rytuału ze świecą znajdziesz tutajCeny: 

* Świece ekologiczne, tworzone w intencji powodzenia i miłości
- świeca mała (ok. 28 cm wysokości, średnica ok 3 cm) – 20 zł
- świeca średnia (ok. 28 cm wysokości i ok. 5 cm średnicy) - 25 zł
- świeca duża (ok. 40 cm wysokości, ok 4 cm średnicy) – 30 zł.

* Świece rytualne - tworzone indywidualnie w intencji danej osoby

- świeca mała (28 cm wysokości, średnica ok. 3 cm) - 30 zł
- świeca duża ( 40 cm wysokości, ok. 4 cm średnicy) - 40 cm
- świeca podwójna "Podwójny Płomień" - 50 zł
- świeca potrójna "Potrójny Płomień" - 80 zł
- świece "Światło dla dusz" - 40 zł z komplet dwóch świec   

Odbiór osobisty w Warszawie lub przesyłka na wskazany adres.


Zapraszam również na stronę facebookową Świece Moonset
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...